2726

دختر عمه من پاهاشو میزاره روم بعد هرچه قدر پاشو هل میدم اون ور اینکار نه اینگار باز عین فنر میزاره روم.بعد بی محلی میکنم شاید خودش بره پی کارش.میبینم باز گذاشته.اینقد بدم میاد.بعد یه ویشکون محکم ریز میگیرم تا آدم میشه.بعد میره به مامانش میگه:😭مامان من با حنانه کاری ندارم منو ویشکون گرفت.

عجب ...

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر۱۹ماهمم ک کلامحافظ وسایلای باباش هست یعنی ملوش من جرئت ندارم دست گوشی شوهرم بزنم همچین جیغ میزنه ها😂حالاگوشی من باپاش شوت میکنه😐بنظرتون تحریمش کنم بهش شیرندم؟🙄😂

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
2728
وقتی می خوام براش یه چیز کوچیک در حد خوراکی هم بخرم. ارزونترینش رو انتخاب میکنه. میگه رودین. همین خو ...

آخییی جاااانم چه بچه ای

قدرشو بدون.

گوگولی 😘😘😘😘 😘😘

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀
خداحفظش کنه، بخاطر تربیت خوب خودتونه😌

ممنون. خدا همه بچه ها رو حفظ کنه. 

اما یه جوریه انگار می فهمه چقدر با سختی پول درمیارم. برای خرید یه پفک هم ارزونش رو میخواد (اعصابم خورد میشه)

هر وقت هم بهش میگم ببخشید نتونستم برات کاری کنم سریع بهم میگه دیگه چی کار میخواستی بکنی.

خیلی شرمنده اش میشم. حتی برای خرید ارزونترین چیزها هم باید حساب کتاب کنم. ولی باز می گم انشااله عاقبت بخیر بشه و این سختی ها یادش بره

من نامزدم 

مال نامزدمو میگم 

اولی اینکه خشک و بی روح و همه چیو در قالب ریاصی میبیمه 

دومی وقتی حرف از گذشته اش میشه ناراحت میشه قشنگ 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

غذا نخوردن و زااااااار زدنش

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩

لطفا بلایکین میخام بخونم بعدا

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

دوسال و سه ماهشه.

رو مخ ترینش اینه که قادره تو یه دقیقه پنجاه بار پشت هم بگه مامان.اونم با بغض.

بعد هر پنج دقیقه یبار میگه مامان من چی میخوام بخورم؟؟ وقتی میگم فلان غذا رو بیارم؟همچین نه یی میگه مخم سوت میکشه.

همه جااااای خونه دنبالم راه میفته عین جوجه اردک زشت😂 همزمان نق هم میزنه.

از تو حموم باید به زور بکشونمش بیرون خشکش کنم...

کلا همش در حال کشمکش ایم دیگه.

رومخی هاش زیادن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706