2733
2734

تقریبا دیگه داره یادم میره

حس سیر بودن چطوریه🤣🤣

24 ساعته گرسنمه و دلم یچیزه خوشمزه میخواد⁦☹️⁩⁦☹️⁩

معده ام انگار اسید توشه(هر چی میره توش رو سریع از بین میبره😩)

حتی اگه چیزی بخورم 

باز یکمی بعد دوباره دلم ضعف میره

چیکار کنم

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 

منم مثله توام

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من برعکس توام. کمتر از یه بچه 7 ساله غذا میخورم😐

خوشبحالت😩

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
2738
شوهر من.دیشب دیگه به بنده خدا میگفتم یه وقت نترکی

حالا من به شوهرم میگم اصلا معده نداری تو😅😅

سلام همدرد ✋✋ منکه خیلی چاق شدم دیگه  😑😑😑😑😑😑😑

من از اوناییم که هر چقدر میخورم چاق نمیشم

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
وای منم  دیگه حیثت برام نمونده همه جا میرم گشنمه

منم😓😅

من همیشه سیرم....🥰🥰🥰🥰

خوشبحالت واقعا

2706