2737
2734

ولی دوقلو بارداربشه و بچه هاش سالم ب دنیا بیان

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندوقت پيش اينجا خوندم يكى تعريف ميكرد خواهرشوهرش اينجور بوده يكى از بچه ها متاسفانه از دست رفته ...

ای بابا

عاشق دوقلوام دکترم گفته رحمت تحمل نداره 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2731
مشكل رحمت چيه عزيزم ميتونى شيره به شيره حامله بشى انگار دوقلوان

دهانه رحمم لقه

ی سقط داشتم هیچی از درد متوجه نشدم

اگه باردار شی فک کنم سرکلاژی بشی

دکترگفته تک فلوهم احتمال سرکلاژ دارم

2738
اى واى خيلى خطرناكه كه...نميشه سركلاژ كنى؟

دکترم گفته باردار بشی احتمالش هست ک سرکلاژ بشی

دکترم گفته باردار بشی احتمالش هست ک سرکلاژ بشی

الهى عزيزم خيلى شرايطت سخته من جات باشم با توكل برخدا و سركلاژ و استراحت مطلق فعلا همون يدونه رو ميارم كه خودمم اذيت نشم بخدا باردارى خيلى درد داره عذرميخوام من از درد كشاله ران و واژن شبا خواب نميرم

الهى عزيزم خيلى شرايطت سخته من جات باشم با توكل برخدا و سركلاژ و استراحت مطلق فعلا همون يدونه رو ميا ...

اره ب همون تک قلو باید قانع باشم

میدونم سخته ی سقط داشتم ویار بارداری دیوونم کرده بود

ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلت