2733
2739
عنوان

فقط جهت درددل.فرق زندگی متاهلی من با مجردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4316 بازدید | 152 پست

ببخشيد آقايون ارزش ندارن كه بخاطرشون از راحتي خودت بزني..

منم متاهلم هر وقت دلم بخواد آشپزي ميكنم.

تو خونه هم لباس راحت ميپوشم .. حموم هم هفته اي دوبار ميرم. وقت خواب هم لباس راحت گشاد تميز ميپوشم. 

لباس جذب براي خواب چيه آخه؟

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

والا تو دوران متاهلی چون روان درستی نداشتم حالمم ازش بهم میخورد به بدترین شکل ممکن  تو خونه میچرخیدم  الان تو مجردی خوبم هر جور بخوام  زندگی میکنم

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😂😂😂شلوار کردی وزیرپیراهنی وخوب اومدی،عزیزم من اگه خونه مرتب نباشه وغذام به وقتش اماده نباشه خودم افسردگی میگیرم مگه ادم فقط باید سرش زور باشه کاری انجام بده  به خاطرارامش خودمون باید نظم داشته باشیم توی روحیه تاثیرگذاره😆چه مجردی چ متاهلی

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

من تو متاهلی با شلوار کردی میخوابم گاهی غذا درست نمیکنم حاضری میخوریم خونه هم تمیز میکنم ولی نه اینکه همش دسمال به دست باشم عیبش چیه ادم باید راحت باشه و از زندگی لذت ببره

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من متاهلم ،خیلی زندگیم راحت تر از مجردی هست ،خدا رو صد هزار مرتبه شکر ،قبلا مجرد بودم ،،نون بخر،میوه ،قبض ها ،بحث با صاحب خونه و خرابی وسایل منزل ، ،ترس از تنهایی ،مزاحمت ها و...الان نه خیلی آرامش دارم 

منم متاهلم ولی حوصله این‌کارایی که‌گفتی و عمرا داشته باشم

گاه گداری کارایی که‌گفتی و بکنم،شوهرمم تنظیم‌کردم باخودم

حرفی نداره بنده خدا

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706