2733
2734
عنوان

یه سوال فوق تخصصی😰

327 بازدید | 38 پست

یه ویسی از طرف کسی ک نباید اومده تو واتس اپ .من نمیخام بفهمه ک گوش دادمش هنوز پی ویشو باز نکردم. تیک پیام آبی رو برداشتم اما وقتی ویس روگوش میدی تو واتس آپ آبی میشه اون ویس یعنی طرف گوش‌داده .راهی هست گوش بدم اما اون نمفهمه؟😰😰😰

خیلی کنجکاوم بدونم چی گفته اون تو🤦🏻‍♀️😂😰😰

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

وای الان چندتا پیام دیکه هم داده نمیتونم پی وی شو باز کنم😰😭😭😭🤦🏻‍♀️چیکارکنم ک نفهمهههههه

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونی ی زمنی ک انلاین نیس گوش بدی بعد طرفو بلاک کنی

ن اصلا نمیخوام بلاک کنم .فقط میخوام اصلا جواب ندم😐😂

ن اصلا نمیخوام بلاک کنم .فقط میخوام اصلا جواب ندم😐😂

ن نمیشه طرفم میدونسته کجا بفرسته ک کاری از دستت برنیاد تو تلگرام بود بهتر بود 

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
2738
حالا کی هست

رلم ک دیروز تاپیک زدم سینگل شدم😂😂😂😐خودم از طرف خودم کات کردم بنده خدا خبر نداره حالا هی پیام میده نمیخوام جواب بدم

برو توی my file بعد whats up بعد همه صداها اونجا هست

مدیریت فایل منظورته؟ویسی ک باز نشده هم اونجا هست؟

ن نمیشه طرفم میدونسته کجا بفرسته ک کاری از دستت برنیاد تو تلگرام بود بهتر بود 

من تلگرامم دیلیت کردم فقط واتس آپ دارم😂😂مجبورت فقط واتس آپ پیام بده

باز کن،گوش کن،بخون ولی جواب نده😅😅

نه😂اینجوری نمیشه ول نمیکنه اون موقع 

میخوام کلا فک کنه نیستم بیخیال شه 

2706