2737
2734
عنوان

وقتی شوهرم عصبانی میشه ............

1343 بازدید | 34 پست

عزیزان راسته میگن آدمهااا تو اوج‌ عصبانیت حرفهای حقیقت رو میزنن؟؟؟ من شوهرم‌ وقتی با هم خوبیم حرفهای خوبی میزنه ولی وقتی دعوا میکنیم و عصبانی میشه دقیقا برعکس اون حرفاا رو میزنه جوری که شوکه میشم!!!! ومیخوام شاخ در بیارم!!! مثلا وقتی خوبیم میگه تو دختر خوبو نجیبی هستی وقتی عصبانی میشه و دعوا میکنیم میگه بگو و بخند چرا میکنی با مرداا چرا حرف میزنی با بنگاهداره چرا با مردا حرف میزنی کلا بازم به مامانم تو جذبه نداری!!!!!!!  یا مثلا وقتی خوبیم میگه چه دختر با ادبی هستی وقتی دعوا میکنیم و عصبانی میشه میگه خیلی بی ادبی و دهنت وله !!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ادما حرصشون تو دعوا خالی میکنن 

به نظرم جمله مسخره ایه که حرفای عصبانیت حرفای دله

ممکنه تو شوخی حرفاشونو بزنن تو عصبانیت نه!

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
2738

آدم هایی که زود عصبانی می شوند ، آدم هایی اند که درک نشده اند ، کمتر از نیازشان محبت دیده اند ، و بیشتر از توانشان محبت کرده اند .

طبیعی است که گاهی کم بیاورند ، کاسه ی طاقتشان سرریز شود و تمام حسرت و کمبود و بغض هایشان را از پشتِ خاکریزِ خشم و قهر و بهانه ، بیرون بریزند و چند دقیقه ی بعد ، پشیمان شوند !

آدم ها که عصبانی شدند ، جبهه نگیرید ! برایشان یک لیوان آب بریزید ، کنارشان بنشینید ، در آغوششان بگیرید ، با عشق و علاقه در چشمانشان نگاه کنید و بگویید چقدر وجودشان برای شما ارزشمند است ، چقدر خوب است که هستند و چه اندازه دوستشان دارید .

خشم ، قهر ، کناره گیری و فریاد ؛ ارثیه ی اجدادیِ آدم ها نیست !

این ناگزیرترین حالتِ ابرازِ استیصال و رنج های درونیِ آدم هاست ،

نوعی اعتراض به دیده نشدن ، شنیده نشدن و سردیِ عمیقِ رابطه هایی که نیاز به کمی توجه و رسیدگی و همدلی دارند ...

نه موقع عصبانیت ک نمیادحرفای خوبی بزنه دیگه هرچی حرف بده به ذهنش میادمیگه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بله اکثر موقع واقعیت داره،میگن ادما تو عصبانیت حرف دلشون ومیزنن وحقیقت یادروغش بستگی به وجدان طرف داره چطور قضاوتت کنه

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
2706