2726

ب شدت از چشم افتاده ی ازت متنفرم بیا تمومش کنیم 

آقا چه عکس العملی نشان میده

و حرفای خانمو کینه میکنه و عقده تو دلش

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

اگه کینه ای باشه آره اگرم ک ن فراموش میکنه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی ب کاری ک شوهره کرده داره 

اگ مقصر باشه دلیلی واسه کینه نیس

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

عزیزم ممکنه همون موقع آشتی کنی وظاهرا قضیه تموم بشه،ولی اقایون اکثر اوقات واکنشی نشون نمیدن بعدا توی انجام کار برات جبران میکنن😆

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

من اینارو ب شوهرم گفتم

کینه نمیکنه چون خودشم میدونه حق با منه

بهم گفته دوست دارم چون نمیخوام اذیتت کنم باشه طلاقت میدم ولی فک نکن بعد من زندگیت خوب میشه و لینک بچه رو بهت نمیدم مال خودمه😭

💗لطفا برای حاجتم ی صلوات بفرستید💗
عزیزم ممکنه همون موقع آشتی کنی وظاهرا قضیه تموم بشه،ولی اقایون اکثر اوقات واکنشی نشون نمیدن بعدا توی ...

مثلا چه کاری 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

من یه چیز تو همین مایه ها به شوهرم گفتم 

رفت جای داداشم گفت 

آبجیت منو دوست نداره 

به زورداره زندگی میکنه ،دنبال طلاقه 😐

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
من یه چیز تو همین مایه ها به شوهرم گفتم  رفت جای داداشم گفت  آبجیت منو دوست نداره  ...

خوب شما چکار کردی

2706