2726
عنوان

خانما ب شدت ازشوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 172 پست
سر من میرسه خسیس میشه شکاک و بد دله به داداشای خودشم شک داره دست بزن داره دهن بینه مادرشه فکر اق ...

یعنی اصلا براتون خرج نمیکنه یا با منت

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
عزیزم آرزو هات چقد شبیه منه اما اینا نمیمیرن سالم ترن بخدا شوهرم از بس سیگار  و دود میکشه لثه ...

ایشالا شوهرت تا شش سال دیگه بمیره که بی دردسر خلاص شی

تو رو قران تو و دخترتم دعا کنید شوهر من بمیره ازدواج دوممه طلاق سخته برام 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم آدم طلاق بگیره بازم ازدواج کنه میفته تودردسرمنم ازهمینش میترسم آخه این دوره زمونه مردخوب کم ...

ازدواج دوممه 

چند بار تاحالا گفته تکرار نمیکنم کارامو ولی دروغ گفته آشغال

واقعیت اینه که آدما همیشه در مقابل عوض کردن رفتارای اشتباهشون جبهه گیری میکنن و نمیخوان باور کنن که مشکل دارن و ب آزار خودشون و دیگران ادامه میدن

2728
ایشالا شوهرت تا شش سال دیگه بمیره که بی دردسر خلاص شی تو رو قران تو و دخترتم دعا کنید شوهر من بم ...

گناه داره چطوردلت میاد..مطمئن باش کسی برای مرگ شوهرت دعانمیکنه

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤
اگه میخواد بهش فرصت بده...لااقل به خاطر خودت

به شدت ازش متنفر شدم 

حاظرم باش عادی زندگی کنم ولی اون میگه باید مثل اوایل شی منم نمیتونم 

شوهرت میدونه قصد جدای داری

نه اما خب میدونه  دوسش ندارم

همیشه تو دعوا هامون میگه که دوس نداری منو 

چجوری دوسش داشته باشم وقتی تمام انگیزه منو خراب کرد

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
گناه داره چطوردلت میاد..مطمئن باش کسی برای مرگ شوهرت دعانمیکنه

اگه میدونستید باهام چه کارا کرده بخدا دستور قتلشو میدادین

چقدرامضات شبیه دل منه ولی من میترسم هیچ وقت آزادنشم  

منم همین طور😭😭😭😭😭

یوقتا میزنه بسزم ول کنم بچمو برم اما دلشو ندارم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
وااای عزیزم نزار دخترت تو این محیط بزرگ شه اونم تو این سن حساس. اگر یدفعه خدایی نکرده دستش بخوره به ...

دخترم گاهی تو خونه سیگار میگیره ادای باباش  و در میاره

عزیزم اینجا خیلیا بودن با دلیل جدا شدن اما بچشون پشت کرد بشهون من میخام دخترم بزرگ بشه خودش ببینه زندگیمو که بدونه چیا میکشم

منم همین طور😭😭😭😭😭 یوقتا میزنه بسزم ول کنم بچمو برم اما دلشو ندارم

مال من سریع میره بزن بزن باخانوادم میترسم برم یکی بمیره خدای نکرده تجربه کردم چقدر زندگیمون شبیه همه 

منم متنفرم از شوهرم  اما خب بخاطر بچم فعلا جدا نمیشم

چرا تنفر😢

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706