2737
2734
عنوان

خانما ب شدت ازشوهرم متنفرم

2416 بازدید | 172 پست

ازدواج دوممه طلاق سخته برام 

نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم

اخلاقش بچه گونه س

خاله زنکه

دست بزن داره

دروغگو و خسیسه

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ببین این طندگی توعه ۱۰ بار هم ازدواج کردی باید خوشبخت بشی پس نترس ادما بعضی وقتا دیر کیس ازدواجشونو پزدا میکنن خاله من ۳ بار طلاق گرفته الانم نامزده ولی چون ۲ تا از خاله هام و یکی از داییام سالگردشون نشده هنوز عقد مونده منتظر سال بشه عروسی کنه امید وارم این بخت خوبی براش باشه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیخوام بگم ازدواج دومته بیشتر دقت میکردی میخوام بگم فدای سررررت اگه واقعا درست شدنی نیست و خانوادت ...

شوهرم میخواد درست کنه ولی من نمیتونم ب شدت از چشم افتاده 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
منم متنفرم از شوهرم  اما خب بخاطر بچم فعلا جدا نمیشم

فعلا تا کی؟؟ 

من بچه ندارم ازش

2738
لابد اولش خیلی خوب رفتار میکرد که باهاش ازدواج کردی؟

اره کثافت حقه باز 

منم متنفرم از شوهرم  اما خب بخاطر بچم فعلا جدا نمیشم

میتونم بپرسم شما چرا متنفر شدی

اگه تصمیم ب اصلاح خودش گرفته بهش فرصت بده.

نمیتونم از چشم افتاده ازش متنفرم 

فعلا تا کی؟؟  من بچه ندارم ازش

تا دخترم  حالیش بشه 

نه سالگیش جدا شم

یعنی ۶ سال دیگه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
شوهرم میخواد درست کنه ولی من نمیتونم ب شدت از چشم افتاده 

گلم کشکو عشقو بزار کنار خسیس بودنشو درست کن یه مبلغو تایین کن و مجبورش کن هر ماه اون مبلغو بریزه و اصلا به کمترش راضی نشو خساست از همه بدتره . و بهش بگو صبرت تموم شده!

2706