2726
عنوان

دیشب بابام بعد یه سال و نیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 88 پست
بابات نرم شده واس ازدواج با عشقت نرم شده یا صزفا کار؟! تونستی بفهمی منظورش از اینکه برگردی سرکار چی ...

والله خودمم به همین شک کردم 

نفهمیدم

چون خیلی دنبال کارم گیر نمیاد اصلا 

الان دو ماه دنبال کارم اصلا کار نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والله خودمم به همین شک کردم  نفهمیدم چون خیلی دنبال کارم گیر نمیاد اصلا  الان دو ماه دن ...

مامانت تقلب میرسونه بهت؟!بپرس ازش منظور بابا چی بود؟!یعنی الان اوکی هس واس سرکار یا پسره|!

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
مگه‌عشقت تو محل کار قبلیت نیست؟ اگر عشقت هنوز میخوادت و از بابات مطمئنی چرا که نه

اره اونجاست

من تحت فشار های بابام بدجور بدبخت و خورد و له کردم 

😔

بدجورا

وقتی رفت خواستگاری پیش بابام من از ترس بابام گفتم نه

حالت خوبه؟؟؟ میگم تک سخت ترین روزا منو هرزه صدا زدن  از کارم بیکار  کردن کلی کتک خوردم ...

خوبت کردن

تا تو باشی دنبال پسر مردم نیفتی

دختر من اسم عشق و عاشقی ببره میکشمش

پدرتم خیلی کار به جایی کرده

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اره اونجاست من تحت فشار های بابام بدجور بدبخت و خورد و له کردم  😔 بدجورا وقتی رفت خواستگار ...

عجب

نمیدونم باید بری مشاوره

اول از بابات مطمئن شو

بهش بگو من اون اقا رو دوست دارم و بعد تلاشتو بکن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
مامانم نهبابا انتنه😬😬

ای بابا!سخت شد ک 

پاشی بری فردا دوباره بابات بگه واس چی رفته شاید جو گرفته بود یچیزی گفته از دلت در بیاره ک پاشو برو! فک نمیکرده پاشی بری

بری هم دوباره این بازی از اول واون دعواها و شسکت دل و ...از اول!

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
عجب نمیدونم باید بری مشاوره اول از بابات مطمئن شو بهش بگو من اون اقا رو دوست دارم و بعد تلاشتو بک ...

اینو لطفا میخونی نظرتو بگی ناراحت نمیشم اصلا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5368008&slug=وقتی-یه-پسر-که-دوست-داشته-به-قول-خودش&postId=166195324

✍💎 ✍️ حواسمان به چروک هایِ دور چشم مادرانمان و لرزش دست های پدرانمان باشد حواسمان به ترشدن های ...

درخواست دوستیم میشه قبول کنید؟ 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2706