2726

کرونا گرفتم و دستام دونه دونه زده و شدید میخاره دو شبانه روزه از شدت خارش نتونستم یک ثانیه چشم رو هم بزارم هرچی پماد و کرم میزنم هرچی اسپری سر کننده و زل زدم پوستم سر شده ولی از داخل سوزن سوزنه

میشه برای سلامت نی نیم یه صلوات بفرستید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم همینطوری بودم یه شب تاصبح وازلین بزن دستکش لاتکس بپوش صبح خیلی بهتر میشی ولی کلا نباید هی بخارونیش چون زخم که میشه خیلی بیشتر زمان میبره تا خوب شه . یکی هم بهم گفت آلوورا بگیر بزن به پوستت که من امتحان نکردم ولی فکر میکنم باید خوب باشه

Ich berge mich in deiner Hand
بعضیا واکنش پوستی دارن 

ممکنه یکی فقط بدنش بخاره؟ هیچ علامتی نداشته باشه. مادربزرگم می گه خارش گرفتم فکر کرده پوستش خشک شده. می گه گرمیجات دیگه نمی خورم. میگه هر روز می رم حموم پوستم نرم میشه نمی خاره. دو هفته هست اینطوری. منم لوسیون گرفتم براش گفت خیلی خوب بوده خارش پوستش کم شده.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
عرق کاسنی بخور...یا لیمو شیرین

اگر هنوز بیمار نباید چیزهای سرد بخوره چون برای کرونا خوب نیست ولی من بعد از اینکه کرونا هم خوب شد پوستم آلرژی نشون داد که منم عرق کاسنی میخوردم خوب بود

Ich berge mich in deiner Hand
من تمام پوست صورتم انگشتام زخم شده بود

عزیزم علامت دیگه ای نداشتی؟ سر درد سرفه تب؟ فقط خارش؟

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2706