2726
طراحی دوخت رشته خوبیه؟

اگه حوصلشوداشته باشی آره

میدونی اگه توفکرت داشتن یه مزون باشه آره 

اما اگه بخوای پشت یه میزبشینی وهمش بدوزی به نظرم خیلی کسل کننده است خودمم به همین دلیل دیگه نمیخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ ه حوصلشوداشته باشی آره میدونی اگه توفکرت داشتن یه مزون باشه آره  اما اگه بخوای پشت یه ...

من دوست دارم بخونم ...وقتی رفتین هنرستان طراحیتون خوب بود یا از صفر بودین بعد راتون انداختن؟

خب چی مثلا؟تجربی؟انسانی؟ریاضی؟یا همون رشته های فنی؟

قبل از ازدواجم رفتم مدرسه بزرگسالان انسانی ثبت نام کردم که رویای قدیمم روانشناسی بخونم اما اونم نشد من فقط الان می‌خوام درس بخونم انقدربرام مهم بود که اولین چیزی که تو نامزدی به همسرم گفتم همین بوده 

من دوست دارم بخونم ...وقتی رفتین هنرستان طراحیتون خوب بود یا از صفر بودین بعد راتون انداختن؟

من انتخاب دیگه ای نداشتم البته نه بخاطر اینکه درسم ضعیف بوده توروستامدرسه رشته دیگه ای نداشت و تبدیل شده هنرستان 

مااصن طراحی نداشتیم امامن خیاطیم خوبه تندکارمیکنم والبته تمیییز

اگه وقعادوست داری این رشته رونگران نباش راه میندازنتون ودسای تئوریش آسونه درکل اصن درسهاش مشکل نیست فقط باید الگو کشیدنوخوب یادگیری که بتونی الگوی مادرو تبدیل کنی به مدلهای مختلف

اگه وقعادوست داری این رشته رونگران نباش راه میندازنتون ودسای تئوریش آسونه درکل اصن درسهاش مشکل نیست ...

من زیاد نقاشی و طراحیم خوب نیست پس رام میندارن ..ممنونم علاقه که دارم

من زیاد نقاشی و طراحیم خوب نیست پس رام میندارن ..ممنونم علاقه که دارم

من اصن نقاشی وطراحیم خوب نیست 😔

امااینم بگم الان نمی‌دونم چه خبره شاید آپشن اضافه کرده باشم من سال ۹۵دیپلم گرفتم

2706