2726
عنوان

فردا سالگرد ازدواجمونه....۹۹/۹/۹

123 بازدید | 18 پست

شوهرم مث سال های دیگه هیچ برنامه ای نداره یعنی اگه به زور من نباشه حتی کیک هم نمیخره چه برسه به کادو و امسال هم مطمئنم هیچی نمیخواد بخره آدم بداخلاقی هم نیستا فقط تولد و سالگرد این جور چیزا براش مهم نیست 

من الان به نظرتون چیکار کنم بهش بگم بره کیک سفارش بده یا منتظر بمونم تا فردا شب شاییــــــد که خودش برنامه ای داره ...چیکار کنم ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من سوپرایز کن امسال...کیک درست کن..شام مورد علاقشو بزار....به خودت برس...اصلا دوباره عروس بشو🥰😘🥰🥰🥰🥰♥♥♥♥♥

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
2728
به نظر من سوپرایز کن امسال...کیک درست کن..شام مورد علاقشو بزار....به خودت برس...اصلا دوباره عروس بشو ...

اما من دوس دارم اونم یه بار براش مهم باشه واسه تولدش کلی زحمت کشیدم اما آنچنان هم خوش حال نشد 

وقتی میدونید این چیزا براش مهم نیست، خودتون یاداوری کنین و یاد بدید که براتون مهمه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

از الان طرح نیازکن بگو عشقمم شنیدم فردا برام سنگ تموم بزاری😍😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
من فردا سالگرد عقدمه و شاید امشب یا فردام زایمان کنم ممکنم هست دردم نگیره بعدا زایمان کنم🥰

عه پس شما از اینایی هستی که تاریخ زایمانشون لاکچریِ

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706