2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی تنسی ۰/۷۵

| مشاهده متن کامل بحث + 6318 بازدید | 61 پست
عقد محضری نکردید؟  شوهرمنم مث نامزد تو بود از رابطه خیلی میترسه ولی گفت میخوام رسما و شرعا زنم ...

ازاین به بعدمیگه رسماشرعا زنمی بایدتمکین کنی.شوخی کردم خوش باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخور امید وارم برات اثر کنه . برا من که نکرد و الان منتظر زایمانم😅😅😅

سلام ملوچک نازار عزیز 

خوبی

ی سر ب تاپیکهای قبلت زدم 

خیلی خوشحال شدم خداراهزار مرتبه شکر همش شما وچند کاربر دیگه تو ذهنم بودید امروز کامنت تون دیدم 

انشالله ب خوشی زایمان کنی  برات آیت الکرسی میخونم 

دعام کن نفسم تنگه 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2731
يه سوال فرص اورژانسي رو چند بار در سال مجاز هست مصرف كنيم 

درسال ۲ بار،،، وگرنه بعد ک میخوای باردار بشی  همش باید با قرص و دارو باشه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
عقد محضری نکردید؟  شوهرمنم مث نامزد تو بود از رابطه خیلی میترسه ولی گفت میخوام رسما و شرعا زنم ...

محصری نه 

بابا زابزه نمی خوام 

این یه دست به صورتم نمی زنه 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

مصرف این قرص سالی دوبار مجاز هست،میتونی در اولین فرصت هر دو رو باهم بخوری،میتونی اولی رو ک خوردی بعدی رو ب فاصله 12ساعت  بخوری عهردو روش جواب میده،فقط بستگی ب بدنت داده ک چ واکنشی نشون بده ممکن زوتر پری شی دیرتر یا همون سروقت خودت،اولین قرصم بهتر تاکمتر از 12ساعت بعد رابطه خورده بشه جواب دهیش بهتره

2706