2737
2734
عنوان

قرص اورژانسی تنسی ۰/۷۵

| مشاهده متن کامل بحث + 6312 بازدید | 61 پست
با شوهرت رابطه اولین بار 😂😂

من شوهرم گفت میخوام مال خودم کنمت بعدش تا بعد عروسی کاری باهات ندارم دیگه رابطه کامل نداریم گفتم باشه , الان یکساله عقدیم

پس با غریبه رابطه از جلو داشته باشم یچیزی میگیدا 🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شوهرم گفت میخوام مال خودم کنمت بعدش تا بعد عروسی کاری باهات ندارم دیگه رابطه کامل نداریم گفتم باش ...

اوخخخ مردا همین جوری ما زنا رو گول میزنن

شوهر منم همین بود...مزش که بره زیر زبونشون دیگه.....

درد داشتی؟!.

🤗🤗🤗🤗
من شوهرم گفت میخوام مال خودم کنمت بعدش تا بعد عروسی کاری باهات ندارم دیگه رابطه کامل نداریم گفتم باش ...

خوش به حالت با این نامزدت من یه هفته اس صیغه ایم مرد گنده یه ماچ هم نمیکنه 

اونوقت داغ دلم مذهبی نی و پرو 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
اوخخخ مردا همین جوری ما زنا رو گول میزنن شوهر منم همین بود...مزش که بره زیر زبونشون دیگه..... د ...

از ترس حاملگی فک نکنم دیگه بخواد 😅

وای آره خیلی وحشتناک دست و پام بیحس بود چقد احساس ضعف داشتم جیگر برام گرفت یکم بهتر شدم

2738
خوش به حالت با این نامزدت من یه هفته اس صیغه ایم مرد گنده یه ماچ هم نمیکنه  اونوقت داغ دلم مذه ...

عقد محضری نکردید؟ 

شوهرمنم مث نامزد تو بود از رابطه خیلی میترسه ولی گفت میخوام رسما و شرعا زنم بشی الان فقط تو شناسنامست

2706