2737
2739

سلام خوشگلا صبحتون بخیر. من چند ساله ریزش مو دارم البته خب دو تا بچه پشت سر هم داشتم و الان 1ساله از شیر گرفتمش دخترگلیو. اما چکاب دادم کم خونی هم دارم. بچه هام چکاپ دادن کم خون بودن . دیگه دکتر براش شربت آهن ایرانی داد شب اول دادم دندوناش یکم سیاه شد شب دوم یکم بیشتر دیگه شب چهارم پرت کردم اونور گفتم عمرا بدم . من پسرمو آیروویت میدادم دخترمم نامنظم و کم آیروویت دادم دندوناشون سالم و سفیده. مسواکاشونم از همون اول زدم پسرم نزدیک 6سالشه شاید چند شب مسواک نزده. خلاصه اومدم تو نی نی سایت سرچ کردم زیاد دیدم پودر فرامکس سیاه نمیکنه و بدمزم نیست داروخونه های دور و بر رفتم مثل بوعلی و ... هیچکدوم نداشتن اینترنتی سفارش دادم شوهرم گفت خودتم که کمخونی بخور باهاشون دقیق1هفتس خوردم و باورم نمیشه کابوس تموم شد خونمون هنوز روس فرش و سرامیکا موها پیدا میشه تو پتوها. مثل خداحافظی جمعشون میکنم خیلی امیدوار شدم😍 

@ختاله   جان بیا راهکار ریزش مو

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا کنه جواب بده اگه شمام مثل من کمخونید آهن خیلی خوبی بود تو 1هفته انگار جذبش بالا باشه زود اثر کرد

از کجا بخرم؟؟

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
چیه شربته  کجا بخرم

پودر فرامکس من تو سایت آیمالز پیدا کردم دیدم یکی از فروشنده هاش 1داروخونه بود تو تهرانپارس چون زود اعتماد به مجازی نمیکنم زنگ زدم 118 دیدم ددسته ثبتم بود دیگه زنگشونم زدن دیدم جواب دادن پرسیدم اعتماد کردم آورد در خونه پولشو کارت کشیدم

2738
از کی مسواک زدی براشون؟؟من دخترم یکسالشه،خیای نگران دندوناشم...چیکار میتونم کنم برا مراقبتش؟؟؟

بعد شیر دهیا آروم با مسواک انگشتی بزن دخترمو که زود زدم اما پسرمو از 2سالگی با خمیردندون مخصوص دندان شیری زدم و مسواک نرم کودک. این از انگشتی مهمترم هست 

بعد شیر دهیا آروم با مسواک انگشتی بزن دخترمو که زود زدم اما پسرمو از 2سالگی با خمیردندون مخصوص دندان ...

اوایلی ک انگشتی خریده بودم براش میزدم...واقعا انگشتی تاثیر داره؟؟آخه نه موادی نه چیزی فقط انگشتی خالی....

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
منکه کم خونی ندارم وموهامم میریزا

ببین برا استرسه یا ژنتیکه . و ... اما خب مثلا آب پیاز بزن. روغن زیتون بزن و بهشونم برس. من خودم روغن و ... دارم شغلمه اما نمیزدم چون میدونستم ایراد تو بدنمه اول اونو رفع کنم بعد به موهام برسم

اوایلی ک انگشتی خریده بودم براش میزدم...واقعا انگشتی تاثیر داره؟؟آخه نه موادی نه چیزی فقط انگشتی خال ...

ولله من پسرمو 2سالگی به بعد با مسواک معمولی زدم دنددناش خوب و سالمه ولی خب چون خیلی حساسی انگشتی بزن چون شیرو از رو دندونا پاک میکنی 

2706