2726
عنوان

اونایی که نمازشب میخونن بیان❤

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 54 پست
مثلا هرکس یه مشکلی داره من تو قنوت اسم همون 40 نفرو بیارم بگم خدایا  خودت مشکلشونو حل کن اینجور ...

اره عزیزم 

من بعضی وقتا وقت نمیکنم و... ب 40 تا نمیرسه ک بگم 

زیاد سختش نکن

خدا خیلی اسون گرفته نماز شبو 

💗لطفا برای حاجتم ی صلوات بفرستید💗

سلام صبح بخیر

میتونی کلی بگی

اللهم اغفر المومنین و المومنات والمسلمین و المسلمات

من اسم پدرومادرم و خانواده ام و حتی کسایی که فوت شدن و کمم بیارم اسم بعضی از شهدا رو میگم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم  من بعضی وقتا وقت نمیکنم و... ب 40 تا نمیرسه ک بگم  زیاد سختش نکن خدا خیلی اس ...

مرسی از راهنماییت😍

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2728
ممنون عزیزم💗

خواهش میکنم خواهری 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خدا خیلی اسون گرفته نماز شب  من خودم نخوندم ولی شنیدم حتی تو رختوابتم میتونی بخونی دراز کش کس ...

اره منم همینو شنیدم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

اسی اگه میشه واسه خوب شدن مریضی مادر من تو قنوت نماز شبت دعا کن.ممنونت میشم.من هم هروقت به یادت افتادم تو نمازهای عادیم دعات میکنم.من نماز شب نخوندم خیلی وقته.دو تا بچه کوچک دارم که وقت نمیشه

اسی اگه میشه واسه خوب شدن مریضی مادر من تو قنوت نماز شبت دعا کن.ممنونت میشم.من هم هروقت به یادت افتا ...

چشم عزیزم حتمااااا❤❤

خدا خیلی اسون گرفته نماز شب  من خودم نخوندم ولی شنیدم حتی تو رختوابتم میتونی بخونی دراز کش کس ...

سلام آبجی جون صبحت بخیر لطفا به این لینک مراجعه کنید 

سوالات وپاسخ در مورد نماز شب

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
اسی اگه میشه واسه خوب شدن مریضی مادر من تو قنوت نماز شبت دعا کن.ممنونت میشم.من هم هروقت به یادت افتا ...

سلام خواهر جان صبحت بخیر ان شاءالله روز خوبی داشته باشی لطفا اسم مادرت رو بگو، 💛🌿🌹

انجامش دادین  یا مث من فقط شنیدین  میدونید چطوری میشه خوند

ن عزیزم انجام ندادم

هرکی خوند توروخدا منم دعا کنید.

دعا کنید حالم خوب بشه کارم به عمل نکشه تو این کرونایی.اعظم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
هرکی خوند توروخدا منم دعا کنید. دعا کنید حالم خوب بشه کارم به عمل نکشه تو این کرونایی.اعظم

اره عزیزم  من بعضی وقتا وقت نمیکنم و... ب 40 تا نمیرسه ک بگم  زیاد سختش نکن خدا خیلی اس ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5469494/میخام-نمازشب-بخونم-بیاین-اسماتونو-بگید

2706