2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا شنیدم اگر خوابشو ببینی تو فکرش باشی دلش برات تنگ شده

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728

حیلی سخته جدایی خیلی خیلی سخته😔😔😔 من به شخصه نمیتونم تحمل کنم تاب و توان همچین چیزیو ندارم سعی میکنم با طاز طرفم برقصم نمیتونم ببینم میره😔

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738
واست مهم نباشه

خداروشکر طرف من ادم حسابیه یعنط نباشه خودم حسابیش میکنم مگه راحته 

تهدیدش میکنم به خود کشی اگه بخواد ولم کنه با اینکه جرعت ندارم انجام بدم الکی شعار میدم 

باورت میشه وقتی خیلی ناراحتم به تیغ فکر میکنم حتی از چاقو هم میترسم میرم اب میزنم دست و صورتم میگم هیچی ارزش اشک تورو نداره تو اینه به خودم روحیه میدم برمیگردم

خدانکنه دورت بگردم مهم نیس برام عادت کردم منم مثل خودش میشم 

تو ادم بده نشو نزار یکی بهت بگه لاشی ببین همه ادما خوب نیستن تو خوب باش 

2706