2726
عنوان

یکی بگه چه خاکی تو سرم شده😐😪😪😔

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 35 پست
شما وقتی عقب می افته حس پریود شدن رو داری مثل دلدرد ترشحات زیاد نفخ؟

خب اینا نشانه بارداری هم هست متاسفانه.اما انشالله که نیستی .خب تست کن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بی بی چک بزنم؟ اگه خدای نکرده باردار باشم الان مشخص میشه با بی بی؟

بله

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
خوب چه جوری بگم؟ توروخدا جواب سوالمو بده

چی بگم؟؟

ببین قسنگ باید بگی پریود ماه مهر با انقدر تاخیر پریود ماه ابان با چقدر تاخیر اتفاق افتاده.و الان چند روزه که عقب افتاده؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چی بگم؟؟ ببین قسنگ باید بگی پریود ماه مهر با انقدر تاخیر پریود ماه ابان با چقدر تاخیر اتفاق افتاده. ...

ببین من ۱ مرداد پریود شدم  ۳۱ مرداد پریود شدم صهریور کلت نشدم توی مهر ۲ ام پریود شدم ابان ماه سوم پریود شدم الان ۸ اذر هنوز پریود نشدم.

ببین من ۱ مرداد پریود شدم  ۳۱ مرداد پریود شدم صهریور کلت نشدم توی مهر ۲ ام پریود شدم ابان ماه س ...

فعلا فقط ۵ روزه عقب افتاده.

فعلا نترس تا دوهفته جا داره اما اگه تا ۱۷،۱۸ این ماه نشدی برو ازامایش بارداری بده.بی بی جک نه ها برو ازمایش بده.

استرس نداشته باش بدتر میشه.

منم دیر بدیر پری میشم.ولی ریتم بدنم دست خودمه.اما خوب من محردم.

نترس

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ممنون عزیزم ایشاله که زود پریود شم میام تاپیک میزنم تگت میکنم🙃😂

کاش منم زود دلم خوب بشه.اپاندیسم نباشه بخوان عملم کنم😥😥

2706