2733
2734
عنوان

یکی بگه چه خاکی تو سرم شده😐😪😪😔

645 بازدید | 35 پست

من ماه های پیش ۱ ام پریود شدم ماه بعدش دوم و ماه قبل سوم

امروز ۸ امه هنوز پریود نشدم ولی حسش رو دارم چرا نمیشم قبلا هم به خاطر تغییر فصل ۱ هفته ای عقب امداختم یعنی ۱ هفته تموم حث اینو داشتم که پریود میشم ولی نشدم. الان چیکار کنم.؟

خودت بهتر میدونی...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😐توروخدا ته دلمو خالی نکن اگه بچه باشه باید سقطش کنم

خب عزیز من، ببخشید من از کجا بدونم شما رابطه محافظت شده داشتین یا نه؟

اگه سابقه تاخیر پریود داشتین هم پس حالاتتون رو میشناسین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

عزیزم اینجوری شرح حال نمیدنا.من ماما اصلا نفهمیدم چی میگی.

رفتی پیش دکتر درست شرح حال بدعه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
شما وقتی عقب می افته حس پریود شدن رو داری مثل دلدرد ترشحات زیاد نفخ؟

بله عزیزم همه ی این علائمو داشتم ولی حتما اول مطمئن شو شاید باردار باشی

میشه هرکی امضامو دید برای اینکه زایمان راحتی داشته 
2706