2726

توام نفرس ولکن بابا

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آدم بـاید قبل از دوست داشتنِ دیگران،

اولِ اول عاشق خودش باشه.

بشینه گاهی با خودش خلوت کنه، ببین دلش از چه کسایی گرفته؟

خودشو بفهمه، ببینه دلش چی میخواد؟

حالش با چی خوب میشه؟

آدم باید بتونه خودش حالِ بدِ دلشو خوب کنه

بسازه شادی رو...

خنده رو زمزمه کنه ، بغل کنه تیکه های شکسته وجودشو.

خودتونو باید خوبِ خوب دوست داشته باشید تـا بعدش بتونید به دیگران عشق بورزید.

گاهی وقتا خودتونو بزارید تو اولویت..

خب نفرس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
آدم بـاید قبل از دوست داشتنِ دیگران، اولِ اول عاشق خودش باشه. بشینه گاهی با خودش خلوت کنه، ببین دل ...

عزیزم شما مشاوره ای ؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بذار اول خودش بگه عکستوبفرس 

اصلاخودش بهت میگه عکستوبفرس؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

عکس نفرست هر وقت خودش گفت کلللللللی ناز کن تازه بگو‌باید رو نما بدی

ما شبی که بله برون داشتیم صیغه یه شبه خوندیم مراسم که تموم شد همسرم تا رسید خونه پیام داد یه عکس بده منم کلللی ناز کردم تا فرستادم براش

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
عزیزم شما مشاوره ای ؟

سلام 

بله

محکم باش بانــــو!
هیچ کس یارایِ مقابله با تـــو را ندارد...
هیچ چیز نمی تواند روح بزرگ تو را شکست دهد...
تو.. آفریده شده ای تا رویِ عشـــق را کم کنی،
تا دنیا، رویت حســاب کند...
همه مان خوب می دانیم، اگر اراده کنی
کاری برایت غیرممکن نیست!
محکم بایست...
برای تمـــام آن ها که باورت نکرده اند، قاطع باش... به آنها ثابت کن چقدر بی نظیر و توانــــایی...
تو... مجهز به سِلاحی هستی که هیچ بشری نخواهد توانست در هیچ دوره ای مانندش را بیاورد..
سِلاح تو، محبــت توست..

❤️ 

2706