2733
2734
عنوان

40 دعای توسل برای حاجت روایی

115 بازدید | 24 پست

40 نفر بیاین عزیزان باهم 40 دعای توسل بخوانیم هدیه کنیم به روح پاک دوشهید گمنام شهری نزدیک شهر ما هستن که خیلی حاجت میدن انشالله هممون حاجت روا بشیم برای ازدواج وکار منم اگه دوست داشتین دعا کنین ممنون از همتون

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

منم هستم

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕

من هستم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هستم

منم هستم فقط الان جاییم ولی تاشب میخونم اوکیه؟ 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2731
منم هستم فقط الان جاییم ولی تاشب میخونم اوکیه؟ 

اشکا نداره عزیزم حاجت روا بشی برای منم.دعا کن

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
منم هستم

حاجت روا بشی برای منم دعا کن

12 مونده عزیزان❤❤❤

2738
منم هستم

حاجت روا بشین التماس دعا

من هم هستم 

برای سبزشدن دامن همه چشم انتظارها که خودمم بینشونم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من هم هستم  برای سبزشدن دامن همه چشم انتظارها که خودمم بینشونم

انشالله حاجت روا بشی التماس دعا❤

اشکا نداره عزیزم حاجت روا بشی برای منم.دعا کن

عزیزم منم یبار میخونم فقط من برا ازدواج و کار نیس فردا جواب  نمونه برداربم میاد یه دختر دوساله دارم خیلی میترسم برا سلامتیم میخونم شمام اگه دوس داشتین و لایق دونستین برام دعا کنید

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
عزیزم منم یبار میخونم فقط من برا ازدواج و کار نیس فردا جواب  نمونه برداربم میاد یه دختر دوساله ...

سلام عزیزم 100 تا صلوات برای حاجت روایی وسلامتیت میفرستم توکل کن به خدا نگران نباش باشه عزیزم برای حاجتت بخون من حاجت خودم اونا بود عزیز دلم

2706