2726
عنوان

فردا تولد داداشمه 😍😍😍9/9/99

316 بازدید | 20 پست

دوستان راهنماییم کنین

میخوام براش کیک بگیرم میخوام روش یه متنی بزنم که خاص باشه و به خاص بودن تاریخش بیاد بنظرتون چی بزنم؟داداشم ۱۴ سالشه.

خودم تو ذهنمه بنویسم پسرخاص تولد خاصت مبارک😑مسخرم نکنین خو این اومد ذهنم😅

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

پسرخاص  

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنویس میلاد با سعادت (اسم) داداشت بر تمام مهمانان عزیز مبارک باد😑

مهمون کجابود حالا🤣

وای داداش منم تولدشه من خونمون  شهرستانه دوساعت فاصله داریم تاخونه بابام زنگ زده حتما باید فردا بیاین تولد منم گفتم نمیشه بیام

خدایا شکرت که دراین همه هیاهو روزگارمن هنوز آروم آرومم

فردا بچه داییم بدنیا میاد😍😍😍😍

بادکتر حرف زدن ۹ و ۹دیقه بدنیا بیاره وای😍

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
وای داداش منم تولدشه من خونمون  شهرستانه دوساعت فاصله داریم تاخونه بابام زنگ زده حتما باید فردا ...

آخی داداش من خیلی روحیش حساسه و مخصوصا عجیب منو دوس داره و توقع داره ،من امسال به خاطر کرونای خانوادم نمیتونم پیششون باشم اما کیک و پول میبرم جلو درمیدم بهش.اینکارم نکنم غصه میخوره مخصوصا امسال که تولدش خیلی خاصه.توهم سعی کن اوکی کنی بری گناه داره

2706