2737
2734

خدایی نزنین این تاپیکارو چرا باید کله صبح ه اتفاقی ک زش میترسیم بیفته فکرکنیم و حال مونو بد کنیم 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 4 روز پیش با دوس پسرم جایی رفتم و آشنا مارو دید.

حالا 4 روزه دادم دعا دعا میکنم خبر ب گوش مامان بابام نرسه😂😂برسه هم مشکلی ندارما

ولی چون تازه دوست شدیم نمیخوام الان بفهمن

او نیمه ی من است...❤️

مرگ عزیزانم دور از جونشون امیدوارم من اول برم که هیچوقت داغ عزیزمو نبینم

1400/1/1بلـــــه😕چیــه😕همینه که هست😕خلاصه که قانون جذبو😕 از این حرفا😒😐ماچ بـــه کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هــــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو😕 و ادای باکلاسی😒و از این چیز شعرا ببینم گزارش🤫 بــــله😒باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم🤗مثلا عشق شوهرمم😕حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕خلاصه که هیچی 😕بعدم برای عزیزانی که بعد استاد همه چیز دون ادعای دانایی در صدرو دارن باشه شما حرفایی که تا چند سال ایندم میخای بزنی درسته 😕
خدایی نزنین این تاپیکارو چرا باید کله صبح ه اتفاقی ک زش میترسیم بیفته فکرکنیم و حال مونو بد کنیم&nbs ...

خدایی نیا تو این تاپیکا گلم

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
2738
خدایی نیا تو این تاپیکا گلم

نیومدم عنوانو دیدم اومدم گفتم و رفتم نه خودم گفتم اتفاقو ن باقی رو خوندم

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂