2733
2739
عنوان

کم شدن خونریزی پریود نشونه چیه ؟

403 بازدید | 44 پست

نسبت به قبلنا خونریزیم کم شده چند ماهه شایدم یه سال اینجوری شدم ولی خب قبلا هم خون ریزیم آن چنانی نبود 

ولی نسبت به هم سنام که مال اونا شدیده یکم شک کردم وگرنه خودم روزی فقط یه نوار استفاده میکنم 

خودم تو گوگل خوندم  نوشته بود به خاطر سن هستش

روزی ی نوار بسه دیگ مگ چنگه😑

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

*جنگه

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی بگم گفتم از همین الان که ۱۵ سالمه مشکلی نباشه😐🤦🏼‍♀️

ن مشکلی نیست خونریزی زیادم خوب نیست باعث کم خونی و  ...میشه

2738
روزی ی نوار بسه دیگ مگ چنگه😑

واقعا یه نوار بسه؟؟؟من ۵ یا ۶ تا استفاده میکنم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
واقعا یه نوار بسه؟؟؟من ۵ یا ۶ تا استفاده میکنم

الکی

کم خونی نداری؟؟

آخه خودم خونریزیم کمه😅😅😅

الکی کم خونی نداری؟؟ آخه خودم خونریزیم کمه😅😅😅

نمیدونم ولی خونریزی شدید دارم ۲۵ سالمه..غلظت خون دارم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
من در طول پنج روز ی نوار بسمه

😳😳😳

2706