2733
2734

از وقتی ازدواج کردم همون روز تول مادر شوهرم حسادت و رقابتش بامن شروع شد نمیدونم چجوری بگم اصن از کجا باید بگم ولی تو این چندسال مادرشوهرم و پدرشوهرم و خواهرشوهرم بارها و بارها علت اختلافات ما هستن و بودن خبلی خیلی میتونم مثال بزنم ولی واقعا حوصلم نمیکشه 

دعواهای شدیدی ک حرمت بین و منو همسرمپ از بین برد 

من حتی یادم نمیاد کی یکم ارایش کردم کی حتی رفتم سر اینه و به خودم رسیدم افسرده شدم همیشه مادرشوهرم منو با دخترش مقایسه کردو بخاطر اینکه اعتماد ب نفس منو داغون کنه همش ایراد میگرف و میگیره تو فامیل اصلا نمیگه من عروس دارم !!!! خیلی این چیزا برام سخته خیلییییی 

الانم باشوهرم سرد شدیم چون من مقصرشو شوهرم میدونم اون باید جلو خانوادشو جلوی این حرمت شکنیارو میگرفت 

ی نمونش : پدرشوهرم و مادرشوهرم به شوهرم گفتن مادر زنت تو رو جادوت کردن پدرزنت فلان 

خیلی توی خودم ریهتم دارم تاالان گریه میکنم من به هیچکس دردمو نمیگم دارم دق میکنم 

ای بابا عجب آدمهایی حرص نخور عزیزم هر کسی جواب کار هایی ک کرده میگیره تو بخودت برس و زندگیت

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا 

عزیزم سعی کن ک رفتامد هات کمتر کنی و اگرم خواستی بر با دعوت قبلی ا...

سعی کن با احترام جوابشون بدی اگه جواب نداد از راه خودشون

همسرت باهاش حرف بزن و سعی کن ب خودت و زندگیت ارامش برگردونه ب هرحرف هیچکس توجه  نکن.

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
2728

هیچکس نمیتونه زندگی کسی رو خراب کنه مگر اینکه یک سری جای خالی ها وجود داشته باشه خودتو گول نزن محکم باش جای خالی زندگیتو پر کن نزار با حرفای بیخود خانواده شوهرت پر شه . 

چشمات مثل قلب مهربونت آبی از نوع روشنش😍ازم خرده نگیر چرا عاشقشم چون می ارزه به مشکلش😍R
چرا نمیگی بگو خالی بشی

از کجا بگم ب کی بگم 🥺میدونی منو ب جایی رسوندن ک خودکشی کردم 

من منی ک همه حسرتمو میخوردن صدا خنده هام قط نمیشد

من تو زندگیم درد خیلی کشیده بودم خیلی قوی بودم با همه زخمام باز زندگی از پا درم نیاورد ولی از وقتی تو این خانواده رفتم داغونم کردن 

ای بابا  عزیزم سعی کن ک رفتامد هات کمتر کنی و اگرم خواستی بر با دعوت قبلی ا... سعی کن با احتر ...

نمیتونم جواب بدم اصلا نمیتونم باخودم کلی تمرین میکنم ولی ب موقش نمیتونم فقط گریم میگیره 

2738
از کجا بگم ب کی بگم 🥺میدونی منو ب جایی رسوندن ک خودکشی کردم  من منی ک همه حسرتمو میخوردن صدا ...

خواهرم شعری هست منتسب به علی علیه‌السلام

میگه دواءک فیک و ماتشعر و...

درد و‌دوا در خودت هست بیرون دنبالش نگرد

نمیتونم جواب بدم اصلا نمیتونم باخودم کلی تمرین میکنم ولی ب موقش نمیتونم فقط گریم میگیره 

عزیزم گریه راحلش نیست 

بهترین کار دوری 

و رسیدگی ب خودت  شوهرت .‌..

اونا ی مشت حرف بیخود ک الکی تبدیلش کردی ب چاقو  پس درش بیار و ب بهبودی فکر کن

همه ما ادما 

از این دسته افراد بیخود داریم.

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست
خب دیگه اونها به هدفشون رسیدن .... تو چرا داری چجوری زندگی نمیکنی که دشمن شاد نشی

خیلی خیلیییییی تلاش کردم خیلییییی واس زندگیم جنگیدم ولی دیگه نمیتونم انگار دیگه جونی برام نمونده 

عزیزم باید سیاست داشته باشید 

باسیاست حرف دلتون به همسرتون بگید وقتی بهش نزدیک شدید بگید که به خانوادش تذکر بده 

وخودتون هم بااحترام جواب خانواده همسرتون بگید مثلا می گفتید وا بابایی مگه هرکی ازدواج می کنه طلسم شده پس خودتونم طلسم شده ای می خندیدی بعد می گفتی واله ما رو طلسم کردن که عاشق پسرتون شدیم وتاکید می کردی که پسرتون منو طلسم خودش کرد 

اینطوری هم جواب اونا رو دادی دهنشون رو بستی هم عشق خودتو تو دل شوهرت انداختی 

اگر رفت وامدتونم زیاده محدودش کن اگر می تونی مثلا همسرت اصرار نداشته باشه زیاد خونه خانوادش برید 

2706