2733
2734

قرار بعد عروسیمون بریم اهواز ولی من اصالتا تبریزی اردبیلی و ....هستم یعنی خانواد مادری پدریم خودمون تهرانیم ولی اصالتمون شمال غرب ایرانه در کل خیلی خوبه بخاطر موقعیت اب هوای برای همون ارزو این بود از تهران برم اونجا زندگی کنم البته اردبیل خونه داریم اما فقط تابستونا میری خلاصه هیج وق فک نمی کردم برمم جنوب خداییاا هوای تهران واقعا داشتم ب سختی تحمل میکردم دیگ اهواز ک🥺....بچه ها من فقط از نظر اب هوای گفتم وگرنه همه مردم ایران خوبن اینم برای این بگم ی وقت گج فهمی نشه فقط بخاطر اب هواش ناراحتم 

شما وقتی ی شهر دیگ رفتید حستون چی بود ؟؟.

چقد دلتون برا خانواد تنگ میشد!!!

نظرتون درمورد اهواز!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خوبه😍😉

ازنظر اب وهوایی بگم که تابستون خیلی خیلی گرمی داره طوری که تخم مرغ رو زمین بشکنه میپزه این مثال روزدم که لب کلام بیاد دستت

ولی زمستون خیلی خوبی داره ومثه بهار شماس 

اکثر روزاش هوا الودس که شما چون تهرانی با آلودگی مانوسی دیگه،آب اهوازم که افتضاح همین الان بهتون میگم قبل اومدن یه دستگاه تصیفه آب تهیه کنیدولی ازنظر تنهایی به راحتی میتونی بااهوازیا ارتباط بگیری چون واقعان مردمون خوبی داره همه مهربون ومهمونواز وتا حدودی غریب نواز هستن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

من داغون شدم هر دفعه جابجا شدیم  ولی شیراز که اومدیم خیلی تنها شدم الانم‌ که قرنطینه اس دوست پیدا کردم نمیتونم رفت و آمد کنمم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
یه تیکه گه از اسمون افتاده شده اهواز  هوای گررررررم جوری ک زیر افتاب خشک میشی هوا پر گرد و خا ...

یااا حضرت عباس اینا چیه میگید قلبم ریخت گوی نفت هم اینجوریه؟؟؟

2706