2733
2734
عنوان

نمیدونم باید چکار کنم افسردگی

146 بازدید | 17 پست

حال خوبی ندارم

افسردگی

وسواس فکری

عصبی بودن

جدیدا ک شبام خوابم نمیبره و این دیوونه ترم میکنه

وقتی هم خوابم میبره فقط کابوس میبینم😔😔

خیلی حالم بده برام دعا کنید😔

روانپزشک هم تو شهرمون نیست باید برم شهر دیگه یک ساعت راهه ماشینم نداریم خیلی نیاز دارم به روانپزشک

چکار کنم؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام متاسفم دوستم و امیدوارم بهتربشی

به نظرم پیش مشاورایی ک تلفنی مشاوره میدن وقت بگیر...کلینیک بهشت یکیشونه ک کارش خیلی خوبه تو گوگل سرچ کن کلینیک بهشت کرج

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان
2728

منم یه زمان روانپزشک رفتم ولی فایده نکرد

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

این حالتایی که داری بسیار زیاد به غلبه سودا (غلبه مزاج خشک )میخورع ... پاییز اینجور رفتارا بیشتر میشه .. وسواس فکری .. ناامیدی .. تز منفی ..پوچی ...توهم .. بی خوابی ... سفید شدن تار های مو ... بنظرم که مشکل جسمانی داری اول چون من ادمی و دیدم تو یک شرابط یکسان ولی با کنترل کردن طبع خودش چجور حالت هاش عوض شده ‌و امید به زندگی و شادی گرفته ... درحالی وضع همون وضع قدیم بوده ولی دیگه از افسردگی و ناراحتیاش خبری نبوده 

2738
منم حس افسردگی و وسواس فکری دارم

احتمالا غلبه سودا داری ... برو پیش یه پزشک طب اسلامی بخدا نیاز به گفت و گو مشاورع ام نی جلسه ای خداتومن بدی .. سوداتو میبرع با یه سری دارو ها گیاهی 

2706