2726
عنوان

بچه ها چیکار کنم ک کمتر سیگار بکشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 44 پست
شوهرمن تو دوستی گف ازدواج کنیم نمیکشم دیگه دوس ندارم زنم میاد نزدیکم بوی سیگار اذیتش کنه الان از بوش ...

😕😕😕😕 چ غلطی بکنم من . اگ بعدا تو محیط کارش بفهمن سیگار می‌کشه احتمالا بیرونش میکنن چون خیلی باید مراعات کنه بخاطر شغلش😞😞😞😞😞😞 خدا کنه تا اون موقع ترک کنه

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای من خودش شک کرده بود ولی به روی شوهرم نمیاورد که یکم ازش حساب ببره بعدش که سر ی جریانی دعوامون ...

سیگار کشیدنش تو قیافش تاثیر گذاشته؟

2728
😕😕😕😕 چ غلطی بکنم من . اگ بعدا تو محیط کارش بفهمن سیگار می‌کشه احتمالا بیرونش میکنن چون خیلی باید ...

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی مردی که سیگاری باشه هیچ جورهههه نمیتونه ترک کنه بعدشم الان دور و زمونه ایه که همه سیگاری شدن تو خیابون که میری از این پسرای جوون بگیر تااون پیرا و پیرزنا هم دیگه میکشن بخدا من دو س سری دیدم پیرزنه چادری سیگار تو دستش بود داشت راه میرفت سعی کن باهاش کنار بیای 

بگو بکشی میکشم والا ی باربکش جلوش ببین چی میگه اگه گفت نکش دلیل اورد بگو منم ب خاطرهمون دلیلت میگم نکش زندگیییییی  تماااام😅🤣🔪🩸

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم ولی مردی که سیگاری باشه هیچ جورهههه نمیتونه ترک کنه بعدشم الان دور و زمونه ...

عزیزم من کنار بیام خانوادم کنار نمیان😞 تو محیط کارش باید خییلی مراعات کنه 😞 

فقط خیلی لاغر شده چون سیگار ادم رو لاغر میکنه اول که نامزد بودیم کمتر میکشید خیلی کم تپل بود ولی الا ...

😕😕😕😕😕⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩  لاغر تر میشه ینی⁦☹️⁩

😕😕😕😕😕⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩  لاغر تر میشه ینی⁦☹️⁩

اره البته بستگی به بدن خود طرف داره شوهر من که خیلی لاغر شده طوری که خانوادم هروقت میبیننش میگن تو به این هیچی نمیدی بخوره😂

2706