2733
2734
ابو علی سینا همون لحظه از قبرش اومد بیرون گفت خدا لعنتت کنه کثافت دوباره مرد😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂مرده رو زنده کردیییی

بچها بیایننن حضرت عیسی ی قرن بیستو یکو یافتم😂

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز پیش خونه فامیلمون بودم همسایشون در زد بیاد یه سر بزنه، من باز کردم گفتم سلام "خسته نباشید" بعد پیش خودم گفتم واقعا چه فکری پیش خودم کردم که موقع سلاملک اونم اول صبحی برگشتم میگم خسته نباشید   

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
😂😂😂😂مرده رو زنده کردیییی بچها بیایننن حضرت عیسی ی قرن بیستو یکو یافتم😂

😂😂😂😂😂 ایا ایمان نمی اورید؟؟؟ تازه من اپشن جدیدم دارم😂 میتونم علم پزشکی رو منهدم کنم😂😂😂

2731

یه روزی توی داروخانه تو صف وایستاده بودم ک یه قرص نوافن بخرم! از من جلوتر یه خانمی بود تقریبا ۴۰ سالش میشد😄😄یارو گفت من پول خرد ندارم لطفا کارت بدید گفت ک من کارت ندارم یارو هم گفت من پول خرد ندارم! یهویی خانمه گفت اگه ممکنه از اون آدامسا بدید با طعم توت فرنگی 😂😂

یهویی گفت خانم بخشید اونا ک ا ن د و م هستش به دردتون نمیخوره😂😂😂😂 من دیگه یادم رفت ک میخواستم چی بخرم

چند روز پیش خونه فامیلمون بودم همسایشون در زد بیاد یه سر بزنه، من باز کردم گفتم سلام "خسته نباشید" ب ...

😂😂😂😂😂 اشتباه نکردی که، حتما زیاد خوابیده خسته خواب بوده

2738
اوووف من عیسی به علاوه یوسفم ، رد میشم یه شهر دست میبرند،  اروم اروم سقفا ریخت😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂چی میشه رد بشی از کوچمون

دینگ

یه نگاهی کنی ابرو کمووون💃

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
😂😂😂😂😂چی میشه رد بشی از کوچمون دینگ یه نگاهی کنی ابرو کمووون💃

عععع این اهنگه😍 باشه فردا ساعت شیش میام سر کوچتون دم خونتون وای به حالت خونه نباشی😂😂😂😂😂

2706