2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یبار حالم خوب نبود رفتم اموزشگاه زبان خواستم بپیچونم گفتن باید به رئیس اموزشگاه اطلاع بدی که میری خونه ، رفتم پیشش گفت چیشده ، گفتم مادربزرگم فوت کردن به دروغ ، گفت خدا بیامرزه چند سالشون بود هول کردم گفتم 40 ، یه لحظه مکق کرد بعد گفت پدرتون چنده؟  سریع گفتم 35 زد زیر خنده تازه فهمیدم چیجوری گند زدم، خلاصه دیگه نرفتم خونه همونجا با دسته قمری ها پرواز کردم سمت آنگولا😂😂😂

سلام😶 یه بار مامان عشقمو سر مزار دیدم هول شدم ب جای اینک بگم سلام گفتم بسم الله الرحمن الرحیم😐😊

وااای😂😂😂😂😂😂 من جا مامانت بودم میزدم تو گوشت میگفتم صدق الله علی العظیم

وااای😂😂😂😂😂😂 من جا مامانت بودم میزدم تو گوشت میگفتم صدق الله علی العظیم

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بادمجون خریدم جلو خانواده شوهرم داشتم از بادمجونه تعریف میکردم گفتم خداروشکر تخمی نبود همش قلمی و در ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 من دیگه مردم خدا بگم چیکارت نکنه واااااای

2738
من یبار حالم خوب نبود رفتم اموزشگاه زبان خواستم بپیچونم گفتن باید به رئیس اموزشگاه اطلاع بدی که میری ...

😂😂😂😂😂😂😂نمیدونستم تو پنج سالگی هم میشه زایید مرسی ک ب اطلاعاتم افزودی😂خیلی خوب بودد

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
😂😂😂😂😂😂😂نمیدونستم تو پنج سالگی هم میشه زایید مرسی ک ب اطلاعاتم افزودی😂خیلی خوب بودد

ابو علی سینا همون لحظه از قبرش اومد بیرون گفت خدا لعنتت کنه کثافت دوباره مرد😂😂😂😂😂😂

2706