2737
2734

بچه ها من واقعا حالم بده کسیو که دوسش داشتم گذاشته رفته دختریو که عاشقشم و دوسش دارم ترکم‌کرده قبلا هم این کارو کرده من از لحاظ قیافه واقعا چهرم خوبه وضعمم بد نیس خودم کار میکنم تو این سال ها براش کم نذاشتم هرچی خواسته براش خریدم حتی اگرم دستمم خالی باشه دلشو نشکستم نگفتم دستم خالیه همش بهش محبت میکردم باهاش مهربون بودم میترسیدم از دستش بدم قبلا ترکم کرده بود ولی بعدش گفت که پشیمون شده و با پسر پولدار دوست شده بود ولی بازم بخشیدمش چون دوسش داشتم الان بازم داره همون کارو میکنه به نظرتون غرورمو بشکنم و برم سراغش؟بدون اون نمیتونم زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من به عنوان یه دختر غرور مهم تره برام .ولی اگه ازادی عمل پسرا رو داشتم حتما عشقو انتخاب میکردم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

نمیفهمم چرا اینطوری میشه منی که این همه عاشقش بودم پسره رفت اونوقت شمام اینطوری کاش زن و مردای لایق هم باهم اشنا میشدن انشاالله که هرچی صلاحته پیش بیاد

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ی کم فکر کن وقتی دنبال پسرای پولداره تو براش چه ارزشی داری؟ولش کن زندگیتو دوباره بساز زندگیتو عوض کن بهش فکرم نکن وقتی دختری اینطور باشه از کجا معلون بعد از ازدواج بهت خیانت نکنه

2738
اگه برنگرده من‌میمیرم توروخدا کمکم کنید

یه سوال بپرسم راهنماییم میکنین؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2706