2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ویژگی هاش

دورو

شر درست کن

خودخواه

همیشه میخواد خودشو برا داداشم لوس کنه

دروغ میگه بخدا حتی به داداشم

به داداشمم همه اینا رو میگم ولی کو گوش شنوا واقعا همش میگه اشتباه فک میکنی اولش دوست صمیمی خواهرم بود تو خانواده اش خیلی کمک میکرد همه کارای خونه رو اون انجام میداد و از وقتی وارد خانواده ما شد اومد سه ماه تو خونمون حتی مواقعی که داداشمم شرکارش تهران بود موند هیچی کاری نمیکرد حتی بخدا میوه میخورد وسط راه ولش میکرد چادر میپوشید نماز اصلا نمیخوند چن روز پیش خواهر بزگم باهاش دعوا کرد و زن داداشم چهره واقعی خودشو نشون داد هرچی از دهنش در اومدو به خواهرم ‌گف و خواهرمو بلاک کرد مقصرم تو دعوا اون بود بعد الکی میگف نه داداشتت گفت نباید با این خواهر بزرگهت حرف بزنم از داداشمم پرسیدم گف من همچین چیزی بهش نگفتم و خانم باعث شد داداشمم چندین بار با ما دعوا کنه واقعا در این حد 

غیبت نیست ولی جوابایی میگیری که تا عمر داری دیگه در مورد زن داداشت بد نگی 😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706