2703
2553

سلام خسته نباشید من یک خانم ۲۵ ساله هستم که به تازگی ازدواج کردم ودر همین حین دچار درد هایی شدم که مختصر توضیح میدم امیدوارم با اطلاعاتتون کمکم کنید

من اوایل کرونا بود یعنی حدودا ۱۱ ماه پیش که گفتن نامزدم کرونا گرفته ولی علائمی نداشت با این وجود یک ماه از هم جدا شدیم ودر قرنطینه به سر بردیم من ۳ بار تستت کرونا منفی و حدود۵ با سی تی اسکن دادم ولی چیزی مشخص نبود با این وجود دکترها ۳ بار داروی هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین تجویز کردن و من بعد از مصرف خارش واژن که دلیلش آزیترومایسین زیاد بود و درد طرف چپ شکم و لگن گرفتم درد های شدید چندین دکتر رفتم حدودا یکسال مرتب دکترهای زیادی رفتم هرکس علل خودشونو مطرح کردن تا اینکه دیگه جواب نداد و من همش احساس نیکردم یه خنجر از پشت تو دوتا کتفم فرو کردن و یا درد سمت چپ پهلومو معدم کلافم میکردیکی از دکترا گفت استرسه یکی گفت قلبه رفتم قلب چک کردم مشکلی نبود یکی گفت وزنته رفته بالا ماهیچه هات کش اوردن و .... موردهد زیاد بودن تا اینکه رفتم دکتر گوارش ایشون هم گفت روده تحریک پذیره دارو دادن اثر نکرد بعد یکماه مجدد رفتم دوباره ازمایش دادم جوابش که اومد همه علائم خوب بود جز هیلیکوباکتری دکتر هم درمان ۴ داروی انتی بیوتیک تجویز کردن برای ۲ هفته حالا من ۲ هفته رو گذروندم به شدتت خارش واژن و التهاب گرفتم که پمادهای کاهش خارش استفاده میکنم ولی باز هم درد پهلوی من برگشته و دکتر به من گفتن که بعد از ۲ ماه بیا دوباره ازمایش بده بنظر شما من چ مشکلی دارم ایا طبیعیه من از اندسکوپی میترسم لطفا راه حل بدین تشکر 🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نترس عزیزم من ۳ سال درگیر مشکل معده بودم هم عفونت معده داشتم و هم زخم معده تهوع شدید در حدی که دارو هم دیگه نمیتونستم بخورم یا حتی یه قطره آب و به شدت درد داشتم هر شبم تو بیمارستان و زیر سرم بودم حالا مشکلم حل شد اما این که میگی از آندوسکوپی میترسی خواستم بگم نترس من ۳ بار آندوسکوپی کردم اصلا هیچی متوجه نشدم چون سرکننده میزنه و به نظرم بهترین راهه چون الان همه دکترا با حدس و گمان نظر میدن ولی آندوسکوپی کنی همه چی مشخص میشه ایشالله که مشکلی نیست و خوب میشی عزیزم

هیلیکو باکتر پیلوری

اصلا خطرناک نیست خصوصا ک زود متوجه شدید...اصلا نگران نباشید درداتون بیشتر منشا روحی داره بخاطر استرسه درد به نقاط دیگتون میرسه...ولی یه دکتر هست پدر من مشکل معده داشت پیش ایشون میرفت دکتر اسحاق حسینی ...برید پیشش قطعا مشکل معدتون حل میشه

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان