2410
2553

ای کاش ...  

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ماهایی ام که عشق داریم وضعمون همینه تکرار تکرار تکرار

باز اگه یکی بود کنارت از تنهایی بهتر بود ، یکی که میپریدی توی بغلش قلقلکش میدادی ، میخندیدین ، کلا کارم شده خیالپردازی

من ک عشق دارم هم وضعم از شما بدتره...الان بخاطر قرنطینه اومدم شهرستان...عشقم سربازه ازش دورم...خیلیم دلتنگم..ولی امید داشته باش ب روزای خوب دوستم همه چی خوب میشه

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان
من ک عشق دارم هم وضعم از شما بدتره...الان بخاطر قرنطینه اومدم شهرستان...عشقم سربازه ازش دورم...خیلیم ...

وای خیلی توهم شرایطت سخته امیدوارم خدا صبرشو بهت بده ، بیست ساله منتظرم همچنان منتظر میمونم فدایت شوم

وای خیلی توهم شرایطت سخته امیدوارم خدا صبرشو بهت بده ، بیست ساله منتظرم همچنان منتظر میمونم فدایت شو ...

زندگی همینه دیگه...البته نسل ما خیلی گناه داشت خیلی تو دوره بدی جوونیمون گذشت از صمیم قلب ارزو میکنم ک زودتر عشق واقعیتو پیدا کنی دوستم

فـارِغ زِ غـوغـاے جَـہـان
زندگی همینه دیگه...البته نسل ما خیلی گناه داشت خیلی تو دوره بدی جوونیمون گذشت از صمیم قلب ارزو میکنم ...

اره واقعا ، ممنون عزیزم فدات شم مهربونم ، منکه کلا غول چراغ جادو گیرم میاد 😂 نمیدونم مردم این پادشاه شهر پریونو از کجا گیر میارن

2706