2726
عنوان

شوهرم روم دست بلند میکرد و فحاشی میکرد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترم واقعا واقعا برات ناراحت شدم هم از شرایط ات هم از درک پایین خوانندگان. الان اگر شما سوئد زندگی میکردی میتونستی به ازای هر رابطه زوری که همسرتون با شما داره بری دادگاه و شکایت کنی و قانون هم سفت و محکم پشت شما بود. متاسفانه اینجا نه فقط اقایون که خود خانم ها، خانم ها رو جز مایملک شون میدانند،برده هایی که تحت هر شرایطی بی آمادگی جسمی فقط برای ارضای روحی و جسمی مرد آفریده شدند و این دردناک ترین تفکری که یک زن میتونه داشته باشد 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
نی نی سایتم اومدی 😏

اره😒

مشکلیه؟🤨

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
😏😏😏😏به همون اینستا قناعت میکردی 😏

دیگ خواستم کنجکاوشو پیدا کنم

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️