2737
2734
منم تجربی بودم میخام انسانی بدم کتابم ندارم اما میخام تهیه کنم مجبورم دیگع اطرافیانت کسی کتاب ندار ...

نه منم با گوشی نمیتونم اطرافیان هم داشته باشن هم نمیدن از بس بخیلن 

آره باید بگردم😥به نظرت دیوار خوبه یا انقلاب

کنکور ۱۴۰۰
سه رشته تاپ روپوش سفید

🤩موفق باشی

رشته های پیراپزشکیم خوبن

کلا تجربی رشته ها خوبی داره

هوشبری،اتاق عمل،علوگ ازمایشگاهی،رادیولوژی و پرستاری و ...

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه منم با گوشی نمیتونم اطرافیان هم داشته باشن هم نمیدن از بس بخیلن  آره باید بگردم😥به نظرت دی ...

اره فدات با گوشی بعد از ی مدت زده میشی از درس چون اذیت میکنه کلا

من تو دیوار نگاه کردم واقعا قیمتای خوبی داشت و مناسب

انقلابم خوبه ک بری بگردی اما الان بسته اس  یک قسمت کلا مال کتابای دسته دوم هستش

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
خودم طراحی مد دوس دارم ، ولی کو کار خواهر

طراحی هم رشته خوبیه 

کار هس براشا

تو شهرهای بزرگ

2738
اره خواهرم پرستاره اونم رشته خوبیه

عالیع

چقدر بچه زرنگ بوده خاهرت

من از بچگی به معلمی علاقه داشتم

الانم دوس دارم فرهنگیان مجاز بشم

پول زیاد میخواد تا مزون بزنی ، مام خیلی پولدااااارییییم دیدم حیفه خرج کنم😂😂😂 هعی دیگه گذشت از ما& ...

😁😁ولی رشته هایی ک بدونی بعدش میری سرکار ی چیز دیگس قبول داری؟

حالا اول برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی بخون بعدا دنبال علاقه اتم میتونی بری

2706