2733
2734
برنامت اصن زده رو دست قلم چی، ینی کاظم قلم چی هنوز تو رو استخدام نکرده در تعجبم😂😜😘

ن واقعا خب دارم میگم من حفظیاتم خیلی خوبه 

خیلیم ب درس علاقه دارم

۹۹هم کنکور ندادم چون ازدواج کردم 

ولی ۴۰۰میخام کنکور بدم و چون دیر بفکر شدم میخان انسانی بدن ک فقط خوندنیه

مگ حتما باید با برنامه خاصی رفت جلو؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
منم همینجوریم پس توام ۷۹ هستی منم سال کنکور عمم فوت شد کل سیستم بدنم ریخت بهم و همه جور دردی کشیدم ...

بهمن 78 ، خدا رحمتشون کنه. روحشون شاد ، کلا بچه های قدیم نابود شدیم😑 ولی من بازم ادامه میدم چون چاره دیگه ای ندارم😂😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به به مبارکه عروس خانوم، اره عزیزم یه برنامه باید داشته باشی

فداتشم ممنون

دوستم هزینه کتاب و ازمون و برنامه نداشت سخت کتابای درسی رو میخوند و نکته ب نکته ب هدفش رسید

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
بهمن 78 ، خدا رحمتشون کنه. روحشون شاد ، کلا بچه های قدیم نابود شدیم😑 ولی من بازم ادامه میدم چون چار ...

آره من همش میگم کاش نیمه اول ۷۹ نبودم و نیمه دوم میشدم حداقل با ۸۰ میرفتم مدرسه🙁😔😔😔

کنکور ۱۴۰۰
ندارم هیچی😪تجربیم دوست دارم شروع کنم

منم تجربی بودم میخام انسانی بدم

کتابم ندارم اما میخام تهیه کنم مجبورم دیگع

اطرافیانت کسی کتاب نداره ک بهت بده یا اگ کتاب با قیمت مناسب میخایی حتما برو برنامه دیوار سر بزن سایت گاج مارکتم ۲۰درصد تخفیف میده

اخه با گوشی ک نمیشه فدات چشات درد میگیره و ....

2738
فداتشم ممنون دوستم هزینه کتاب و ازمون و برنامه نداشت سخت کتابای درسی رو میخوند و نکته ب نکته ب هدفش ...

انسانی رو نمیدونم ، ولی تجربی میدونم بدون تست و برنامه نمیشه، امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره

انسانی رو نمیدونم ، ولی تجربی میدونم بدون تست و برنامه نمیشه، امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره

تجربی صد درصد نیاز ب تست فراوان و ازمون داره 

زیست و فیزیک و شیمی و...

ای ای نگو دلم خونهههه

حفظیاتت چطوره خب؟نگاه کتابای انسانی خیلی راحت تره

کنکورشم نسبتا اسون تر تا تجربی

اگ حفظیاتت خوبه بیا انسانی بده

البته هدفتم مهمه ک چ رشته ای میخایی

2706