2726
عنوان

بیاین کمک . تحت فشارم

242 بازدید | 27 پست

تیکه خیلی بدی انداختم به خواهرشوهر. روم نمیشه معذرت خواهی کنم انقققدد شرمنده م. 😭😭😭😭

چکار کنم . از عذاب وجدان خوابم نمیبره😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو چی گفتی دل شکستن هنر نمیباشد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
چی گفتی حالا 

تیکه مریضیشو. یه لحظه بد برداشت کردم. فک کردم داره بمن تیکه میندازه. خواستم از ساکتیم سواستفاده نکنه. چون من ادم ساکتیم. اونو شوهرش هم خیلی اذیت میکنن. شوهرش ازم بدم میاد. انگار قاتل باباشم. چون بدش از دخترعموم میاد

تیکه مریضیشو. یه لحظه بد برداشت کردم. فک کردم داره بمن تیکه میندازه. خواستم از ساکتیم سواستفاده نکنه ...

حتما معذرت خواهی کن و براش توضیح بده که اشتباه برداشت کردی

گلم دل شکستن خیلی بده حتما دلشو بدست بیار💚

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
گهی رو به زین گهی زین به رو  اگه درست گفته باشم 😂

از بس همه چیو تو خودم میریزم . رفتارشون ازار دهنده ست. پیش مهمونش بمن میگه اشپزی بلد نیستی ۲۸ سالته درصورتیکه من ۲۲ سالمه اشپزیم هم خیلی خوبه

2706