2733
2734
عنوان

دوست پسر /نامزد/شوهرت تو چی محدودت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 79 پست

ازونجايى كه من قبلا با همچين مردى در ارتباط بودم ميگم از زندگيش خارجوشو.اينجور ادما مشكل دارن.يا ضربه خوردن.يا افسرده ان .ولى تو نميتونى تشخيص بدى.مثل نامزد سابق من كه دورادور فمهيدم بهش خيانت شده كشكل روحى داره.خودم از زندگيش رفتم بيرون هرچيم اصرار كرد برگشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه جزو فانتزیام این بود که  مثلا هر از گاهی  یه روزشو مشخص کنیم  هم من برم ب ...

بعد ازدواج اگر بخوای با کسی ارتباط بگیری مشکلات ناخواسته زیادی ایجاد میشه

من خودم با چند تا دوست چند سال ارتباط خانوادگی و شب نشینی داشتیم

ولی خودم یدفعه کاتش کردم

بعد ازدواج همه چیز عوض میشه

و چون الان شما ازدواج نکردی من هرچی بگم نمیتونم منظورمو برسونم

2728
نامزدم گفته موهاتو حق نداری کوتاه کنی باید بزاری بلند شه  بعدش میاد رژلب  قرمز بزنم  ...

الاهی موی بلند دوست داره 💜🌱 

میگه هر دوتامون باید دور دوستامونو خط بکشیم 

اگه هم خواستی حرف بزنی باهاشون.. تلفنی.. نه اینکه بیان خونمون .. یا تو بری باهاشون بیرون  

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
من همیشه جزو فانتزیام این بود که  مثلا هر از گاهی  یه روزشو مشخص کنیم  هم من برم ب ...

اون ی طرفه ب قاضی نرفت و این محدودیتو برای جفتتون برقرار کرد .این کارش کاملا منطقی بود‌.بااین زندگیای الان حق داره بترسه والا شمام همینطور 

من و شوهرم دوتامون عاشق رفیقامویم

سالی دوبار هم هرکدوم با دوستامون سفر میریم یا یه مهمونی مجردی

شاید ماهی یکی دوبار هم میان خونمون و میریم خونه هاشون

همع سفر هامونم با دوستلمونع

اگر برات خیلی مهمه و مثل منی قبول نکن چون افسردگی میگیری و پشیمون میشی

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2738

منو تو هیچگونه محدودیتی نذاشته البته اینکه وجودخارجی نداره هم بی تاثیر نیست

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

توهیچی

توپوشش ک چیزی نمیگه چون معقولم....

ب این چیزایی ک‌گفتی اصلا علاقه ندارم☹☹☹

بیرونم هیچوقت تنها نمیرم همیشه با مامانم😐

بخام برم چیزی نمیگه ولی من خودم حتی واس ی روسری مادرم باید باشه

لعنت ب وابستگی😢

2706