2733
2734

دوست پسرم میگه بعد از ازدواج دلم نمیخواد با دوستات بری بیرون .. اگه قراره تفریح کنی همین الان که مجردی تفریح کن .. چون بعدش  تنها رفیق و دوستت خودمم ..  

و اینکه گفتم خب من صمیمی ترین دوستم اگه ازدواج کرد . 

دلم میخواد هر از گاهی باهم رفت و آمد داشته باشیم.. اونا بیان خونمون.. ما بریم خونشون 

گفت بعد ازدواج  به جز خونوادی دوتامون  به هیچ عنوان نمی‌ذارم مرد غریبه بیاد  خونمون .. 

راستش من دلم میخواد بعد از ازدواج هر از گاهی  هم من و هم همسرم .. با دوستایی که مورد تاییدمونه بریم بیرون .. 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظر من حق داره 

من همیشه جزو فانتزیام این بود که 

مثلا هر از گاهی 

یه روزشو مشخص کنیم 

هم من برم با دوستام بیرون و هم اون بره  

ولی انگار بعد ازدواج کلا میخواد دگر دوستاشو خط بکشه 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
2738

نامزدم گفته موهاتو حق نداری کوتاه کنی باید بزاری بلند شه 

بعدش میاد

رژلب  قرمز بزنم 

اما من میزنم اونم باهم قهر میکنه 

من حرف زور حالیم نمیشه 

اما دوست پسر شما کار بدی میکنن توهم بگو حق نداری با دوستات بیرون و کاری کنی 

چون بعضی وقتا ادم ب ی دوست نیاز دارع و

هیچ وقت شکست نخور

منم باشم رفت و امد خانوادگی با دوستو خیلی خوشم نمیاد ولی چه اشکالی داره تو و دوستت گه کاهی با هم برید بیرونی جایی .بلاخره ادم زندونی و اسیر که نیست 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

رییسمه خیلی بدش میاد جلو مردا زیاد ظاهر شم . میگم بابا جان من ارتباطم جلوی تو باهاشون کاریه تازه هیشکیو جزتوچشام نمیبینه میگه همه رو میدونم ولی ظاهر نشو بدم میاد . خیلی خنده رو هستم و کودک درونم بیش فعال ‌ اصلا دلیل جذبش به من همین بشاش بودنم بود .  

هیچ  

شوهرم اون اولای دوستیمون محدودم میکرد و نمیزاشت با دوستام برم بیرون و هرجا میرفتم باید زود برمیگشتم البته سنشم کم بود اون موقع اما بعد اینکه اعتماد شکل گرفت و عاقل تر شدیم همه چی خوب شد.

خوبه من ک اینجوری دوس دارم ب شرطی خودشم رفیق اینا نداشته باشه خیلی خوبههه ک من ازخدامه 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
2706