2737
2739
عنوان

بعد نماز شب براتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 84 پست
برای منم دعا کن عزیزم انشالله که خدا امیدتو نا امید نکنه یه بچه سالم و صالح بهت بده

ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجا ...

ممنونم عزیزم.الهی که شما هم بزودی مادر بشی و البته ارزوهات با حکمت خداوند متعال یکی باشه.❤

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله بحق حضرت علی اصغر(ع) به زودی مامان میشی،لطفا برای حاجت منم دعاکن

ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

@دلوینت     @آناعشق     @h_sadat     @اعتصامی     ...

2728
توروخدا دعا کن دختر دوماهم کرونا نداشته باشه    

الهی عزیزم .چشم قربونت .ایشالا به حق امام حسین به حق فاطمه زهرا باردار شی و نور چشمی بیاد تو خونت سا ...

ان شاءالله عزیزم ممنون از دعای خوبت😍🤲🏻

محبت کردی 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹  استاتر قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 ...

عزیزم من خیلی گرفتارم خیلی وقته اشک خوراکمه چشام کور شدن بس گریه کردم دعا کن برام کمرم خم شده زیر مش ...

2738

@الناخانووووووم   ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجا ...

انشاالله به حق 14 معصوم این ماه به حاجت دلت برسی 💕 انشاالله 💕 الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

@جیرانی   ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

انشاالله به حق 14 معصوم این ماه به حاجت دلت برسی 💕 انشاالله 💕 الهی آمین 🤲 💚 💚 

ان شاءالله باهم ب حاجتمون میرسیم این ماه❤🤲🏻

ان شاءالله باهم ب حاجتمون میرسیم این ماه❤🤲🏻

انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

@پوپک_طلایی   ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

@پولک_طلایی      ‍ ان شاءالله ب حق برترین بنده ی خدا حضرت محمد(الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)و ب حق قاضی الحاجات بودن خدا هر حاجتی داری خدا برآورده کنه.براتون توحید خوندم.توروخدا شمام دعام کنید این ماه مادر بشم ناامید نشم

2706