2726
عنوان

پیشنهاد بدین

67 بازدید | 9 پست

دانشجوی ترم یک روانشناسی ام اما خب شنیدن میگن تا مقطع لیسانس روانشناسی براش کار نیست خب منم حوصله ندارم تا دکترا ادامه بدم آزمون استخدامی آموزش و پرورش یا هر جای دیگه هم که سخته قبولیش  می‌خوام برم دنبال کار از خیاطی و اینا اصلا خوشم نمیاد بنظرتون برای یه دختر چه کاری خوبه؟! پیشنهاد بدین خیلی سردرگمم

اول علایق یا استعدادتو پیدا کن

درس خوشت نمیاد

خیاطی و اینا خوشت نمیاد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم تحصیلات دانشگاهی خیلی مهمه

درکنارش یه هنرم یاد بگیر مثل خیاطی آرایشگری و.. خیلیم خوبه 💚

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2728
اول علایق یا استعدادتو پیدا کن درس خوشت نمیاد خیاطی و اینا خوشت نمیاد

خب جز درس و خیاطی خیلی چیزای دیگه هست که اونام درس خوندن میخواد🤣علاقم به کارای هنری مثل کارگردانی و ایناست که نیاز به کنکور درس داره بازم منظورم اینه یه شغلی که بشه با دیپلم رفت سرکار 

آره عکاسی رو هم خیلی دوس دارم. اتفاقا دوره هاشم میزارن ولی آینده شغلیش چیه؟! 

من یه دوستی داشتم رشتش عکاسی بود دانشگاهشم غیر انتفاعی بود تو یه اتلیه کار پیدا کرد واسه عکاسی خانوما حقوقشم ماهی سه تومن اینا به گفته خودشم میگرفت ولی ادامه نداد 

تو هر کاری خبره بشی اینده خوبی داره مهم علاقه و پشتکاره