2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن لهش کن

😂 

شوخی کردم دختر منم لوسه ولی بی ادب نیس قربون همه لوس بازیاش بشم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

پریسا کیه الان

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

پسر من لجباز نیست تا وقتی که باهاش بازی کنی و نازشو بکشی و غرق. در محبت یلشه اما واقعا من  در حد نیازش نتونستم باهاش راه بیام اگه یکم بی توجه باشیم بهش شروع میکنه اذیت کردنای فیزیکی که صدامو در بیاره که آخرش با دعوا کردنش خامه پیدا میکنه از این موضوع خیلی ناراحتم به شخصه

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
دختر من خیلی با ادبه ولی اضطراب و رفتارهای وسواسی داره. هر بچه ای یطوریه دلم میسوزه براش

مثلا چه رفتارهایی داره میشه بگی؟؟ 

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️
مثلا چه رفتارهایی داره میشه بگی؟؟  

وسواس فکری گرفته مرتب دستشو ضدعفونی میکنه صداهای تکراری درمیاره هی میپرسه چی گفتی یا این بشقاب منه این لیوان منه؟ حس میکنم جیشم ریخت در حالی که نریخته . پیش روانشناس میبرمش.

2706