2737
2734

بعضی پرستار یا ماما اصلا اخلاق ندارند انگار دارند با گوسفند حرف میزنند خودشون سزارین میشن به ما میرسد مارو میدرن  به منم اونقدر سرم زدن دست دست کردن اخرش با حال بد راهی اتاق عمل شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم چقدردردکشیدی هم براخودت هم برانینیتون آرزوی سلامتی دارم 😍😍

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2731
بعضی پرستار یا ماما اصلا اخلاق ندارند انگار دارند با گوسفند حرف میزنند خودشون سزارین میشن به ما میرس ...

تازشم وقتی رفتم مطبش براامضای غرامت زایمانم منو ب منشیش نشون میده میگه این همون معلم مملکتیه ک انروز برات داشتم تعریف کردم چطور .....منشیش هم نگام کرد گف عه اینه؟!!!!

تازشم وقتی رفتم مطبش براامضای غرامت زایمانم منو ب منشیش نشون میده میگه این همون معلم مملکتیه ک انروز ...

وا معلم مملکت بودنتو مسخره کرد؟ غرامت چی خواستی ازش؟

عزیزم مبارک باشه الان بچه چطوره؟ اسمش چیه؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
وا معلم مملکت بودنتو مسخره کرد؟ غرامت چی خواستی ازش؟ عزیزم مبارک باشه الان بچه چطوره؟ اسمش چیه؟

غرامت زایمان از بیمه....نمیدونم مسخره کردن میشه اسمش  گذاشت؟!!!آخه تو بیمارستان هم هی بم میگف یعنی تو معلمی و.....نمیدونم کدوم خیره سری بش گفته بود من معلمم

2738
غرامت زایمان از بیمه....نمیدونم مسخره کردن میشه اسمش  گذاشت؟!!!آخه تو بیمارستان هم هی بم میگف ی ...

حالا از دکترت راضی بودی؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بعضی پرستار یا ماما اصلا اخلاق ندارند انگار دارند با گوسفند حرف میزنند خودشون سزارین میشن به ما میرس ...

اره درسته‌ ماماو پرستار تو روند زایمان خیلی تاثیر دارن منم دولتی زایمان طبیعی کردم خیلی خوب بودن پرستارا و ماما بخش ماما خودم ک عالی بود ولی دکتر متخصصم اصلا بالا سرم نیومد

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
بچه سالمه تو خونه زیتون صداش میکنیم یه دخمل خوشمل دوسداشتنی

ببینم زیتونتونو اسم شناسنامش چیه؟

مبارک باشه خدا برات حفظش کنه 

یعنی من متنفرم از دکترای اینجا ۲ماه پیش منم سزارین شدم خداشاهده یه جوری باهام حرف میزدن که نمیتونستم سرمو بالا بگیرم انگار گناه بزرگی کرده بود همون جا از خدا خاستم یه روزی این بیمارستان رو سره دکتره عملم خراب بشه تو نصف روز صدبار بیشتر دلمو شکوند 

فقط ارزوم اینه از این مملکت بی صاحاب برم 

الکی نیس اسمشو جهان سوم گذاشتن 

2706