2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره بگو...گذاشتی بلایک

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

من مجردم هیچوقتم تاپیکای خاطرات زایمانو نخوندم یکی بهم بگه چرا همیشه شلوغ ترین تاپیکا بود ؟

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

من ک بچه اولم ایقد درد کشیدم ک نگو .بچه دومم زیاد درد نداشتم تو ده دیقم بدنیا اومد .ولی بچه اولم از سه شب تا یک ظهر درد داشتم اونم شدید😒

اگ ذهنتون رو اصلاح کنین✔مابقی زندگیتون سر جاش قرار خواهد گرف.
2714

برای من جذابیتی نداره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

قرار بود ۲۱ شهریور ۹۹ زایمان طبیعی کنم...راستش تقریبا افسردگی قبل از زایمان(بارداری)گرفته بودم....دوسه روز قبل از موعد زایمانم اماده شدم برم خونه بابام البته بخاطر اینکه مامانم تنها بود و بابام رفته بود مسافرت...و تصمیم داشتم برا بعداز زایمانم ب مدت ۱۰ روز خونه بابام بمونم....اگه هم نمیموندم مامانم تا اخر عمر باهام قهر میکرد....

امممم تو مسیر بودیم ک یهو بغضم ترکید رومو کردم یه طرفی ک شوهرم اشکامو نبینه ....شوهرم داشت رانندگی میکرد نمیدونم چی خواست بهم بگه ک متوجه شد هی جواب دادن نگاش نمیکنم صورتمو سمت خودش کشید....بله دید دارم گزیه میکنم ...گف برا چی گریه میکنی....اممم حقیقتش جواب درستی نداشتم بدم چون خودمم نمیدونستم علت گریم چیه....دلم گرفته بود....اینکه برم زایمان کنم خیلی برام سنگین بود...اخه من به قول اطرافیان یه دختر قوی هستم ....نمیدونماز بس مغرور بودم فک نمیکردم یه روزی منم ......متوجه میشید علت گریم چی بود دیگه؟!

شایدم علتش این بود ک حس میکردم تنهام.......

بله رسیدیم خونه مامانم....رفتم بیمارستان آخه روز زایمانم بود و هیچ دردی نداشتم

تو بیمارستان بهم یه ماما معرفی کردن ک برم اونجا معاینم کنه ک اگه موعدم رسیده عمل شم...منم رفتم ماما(البته فردای روز موعد زایمانم)

ماما معاینم کرد گف اگه دردت اومد برو بیمارستان اگه ک نه ۲۵ ام خودتو معرفی کن بگو بدون درد اومدم اونوقت تحویلت میگیرن.....

کلی پیاده روی کردم ولی.....هیچی دردم نیومد....راستی ماما واسم یه سونویی نوشت واسه سلامت جنین ک خداروشکر انجامش دادمو همه نمرات سلامت جنینم کامل بود....نمره سلامت قلبش هم تو خود بیمارستان بهم داده بودن...(کلی سلفی تو بیمارستان گرفته بودم هم فیلم هم عکس از صدای قلب جنین اتاق زایمان و...)اخه شبیک رفتم بیمارستان بیمارستان بخش زایمانش خلوت خلوت بود و خودم تنها بودم پرستارا رفته بودن تو یه اتاق خاص واس شام و من تو تک تک اتاقای زایمان رو سرک کشیده بودم البته ب اصطلاح بش میگفتن اتاق درد...تو اتاق زایمان هم ی نگا انداختم واقعا شیکو خوشگل بود...

۲۵ شهریور شد و بازم دردی نداشتم...بدون درد باز رفتم بیمارستان.....دیگه ب گفته ی ماما ی معرف تحویلم گرفتن....فقط خودم تو بخش زایشگاه بودم....آی ک پرستارا چقد تحویلم گرفتن....امممم نمیدونم اول بم امپول فشار زدن یا اینکه اینکاری ک بعد میگمو کردن....

اینکار>>>امممم یه مامایی منو برد اتاق زایمان و یه چیز سوند مانند ی بهم وصل کرد(دردی نداشت تقریبا) بعد منو برد تو اتاق درد و بم گف رو این توپه بشینو بپربپر کن......

تو بیمارستان بهم یه ماما معرفی کردن ک برم اونجا معاینم کنه ک اگه موعدم رسیده عمل شم...منم رفتم ماما( ...

منم لایک کن بخونم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706