2410
2553

به دوس پسرم که فیلم بد خواسته بود بهش گفتم،چرا منو تو منگنه قرار میدی میگی یا فیلم یا بیرون اومدن، گفتم اگ یه پسره از ابجی خودت هم همچین چیزی میخواست تو بدت نمی یومد؟ فقد امیدوارم نره تنهام نزاره با این حرفام 😔😔😔😔💔چون بدجور میخوامش 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فیلم بد ازخودت؟

بله💔😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2714

دوستان اگ بره من از دست میرم😔💔

از خدا میخوام ک بره

دختر داره ازت سووووااااستفااااااده میییییکنههههههههه 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

تو ۲۵ سالگی میزنی تو سر خودت و میگی این چی بود که من میخواستمش؟؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
تو نمیخایش فقط از تنهایی میترسی

اتفاقا دورم شلوغه کلی ولی اونو دوس دارم 😔

بنظرم ایشون اگه برن شما بزرگترین برد زندگی و کردین 

وای نه 😭

2706