2726
عنوان

تشنج

401 بازدید | 20 پست

سلام دوستان اگه کسی بیداره یابعدابه این تاپیک اومدلطف کنه به من کمک کنه پسرم ۱۴سالشه امروزتشنج کردچنددقیقه بعدمابردیم دکترالان توی وضیعت کرونابراش کاری نکردن فقط فشارشوگرفتن ۹ بودبهش سرم زدن گفت ببرمغزواعصاب حالاتافرداتانوبت بگیرم ببرمش توروخدادوستان اگه خدانکرده تواطرافیانتون نوجوانی اینطوری شده الان حالش چه طوره بیاین بهم بگین من استان گیلانم لاهیجان دکترخوب هم سراغ دارن لطف کنیدادرسشوبدین عاجزانه ازتون خواهش میکنم خداهیچکس وبه بچش امتحان نکنه خدابچه هاتونوبراتون حفظ کنه فقط کمکم کنیددارم ازاسترس میمیرم ممنون🙏🙏🙏🙏

حتما پیگیری و درمان کنین ایشالا که چیزی نیست

منم وقتی دوسالم بود سه بار تشنج کردم، مادرم من و پیش صدتا دکتر برد هیچکس علت و تشخیص نداد آخرش ی دکتر متوجه شد عفونت لگن دارم و درمان شد خداروشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام انشاا... که مشکلی براش پیش نمیاد .توکل به خدا. برای سلامتی پسرتون 14 گل صلوات هدیه به 14 معصوم

سلام ازتون خیلی ممنونم خداعزیزانتوبرات حفظ کنه🙏🙏😢😢

2728

عزیزم اگه تاالان سابقه این بیماری و نداشته پس صددرصد بخاطر فشار عصبی و استرس تشنج کرده ..نگران نباش خیلی ها ک از کودکی دچار بودن الان خوبن پسر شما ک فقط یک بار این مشکل و داشته ...فقط اگر خدای نکرده دوباره اتفاق افتاد به پهلو بخوابونیدش ...بین لبهاش چیزی بزارین کتاب لباس هرچی ...چون ممکنه با فشار دادن دندون جایی و زخم کنه ...بعدم شروع کنید از شونه هاش ماساژ بدین اروم اروم تا بدنش به حالت عادی برگرده ...اصلا سردیجات بهش ندین ....تو همه غذاها مخصوصا ماکارونی دارچین  استفاده کنید ....لبنیات و با گرمیجات مخلوط بخوره (شیرو خرما..پنیر و زیره یا گردو)

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
عزیزم اگه تاالان سابقه این بیماری و نداشته پس صددرصد بخاطر فشار عصبی و استرس تشنج کرده ..نگران نباش ...

نه اولین بارش بودکلاهم زیر۵دقیقه طول کشیدشایدم کمتر باشه عزیزم همه این کاراروگفتی میکنم ازت ممنونم

نه اولین بارش بودکلاهم زیر۵دقیقه طول کشیدشایدم کمتر باشه عزیزم همه این کاراروگفتی میکنم ازت ممنونم

خب پس نگران نباش ..سعی کن فضای ارومی و واسش فراهم کنی ...

خب پس نگران نباش ..سعی کن فضای ارومی و واسش فراهم کنی ...

یعنی ممکنه بخاطراسترس باشه چون الان که درسابصورت گوشی هست هروقت امتحان داره خیلی اذیت میشه انلاین که باشه اصلااسترس شدیدداره

یعنی ممکنه بخاطراسترس باشه چون الان که درسابصورت گوشی هست هروقت امتحان داره خیلی اذیت میشه انلاین که ...

بله عزیزم ـ..چون گفتین ١۴ سالشه احتمال دادم بخاطر استرس بوده باشه ..اما بازم دکتر ببرید ازمایش و.ـانجام میدین و یکم داروی تقویتی از دکتر میگیرین همین ...اماا اصلا بهش سخت نگیرین حتی برای درس

بله عزیزم ـ..چون گفتین ١۴ سالشه احتمال دادم بخاطر استرس بوده باشه ..اما بازم دکتر ببرید ازمایش و.ـان ...

باشه حتماهمین کارمیکنم شماهم توبستگانتون این طورموردی بود

باشه حتماهمین کارمیکنم شماهم توبستگانتون این طورموردی بود

بله ...اما چون من یه دوره کوتاه امدادرسانی رفتم خیلی از این موردا دیدم

2706