2737
2734
عنوان

خاستگارم ی حرفایی زد منو به شک انداخت و مرددم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 78 پست
گل بدون شیرینی گرفته بود جلسه اول؟؟؟ خب راستش یه کم مشکوک به خساست هست بیشتر بسنجش

اره  مثلا  میگه من اصلا با رفیقام بیرون نمیرم اخرین بار یادش نیس کی رستوران رفته فقط چند روز پیش یادمه  گفت ی ساندویچ از بیرون سفارش داد  ک درخونه اوردن 

اره ولی اینکه راجب مهریه اینجور گفت عندالاستطاعیه و  یا واس ی ربع سکه همش میگف ضرر کردم  م ...

مهریه که خب میخواد زرنگ بازی دربیاره چون واقعا قیمت طلا همه رو به وحشت انداخته.. و اون ربع سکه هم هر کی باشه ناراحت میشه مخصوصا با پولی که با هزار زحمت جم کردی ضرر کنی  با اینا نمیشه گقت که خسیسه شما یه کار دیگه بکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم زمانی که داشتم با همسرم اشنا میشدم یکم شک کردم نکنه خسیس باشه چون یک حرفایی میزد 

وهمچنین درباره مادرشوهرم 

چون قرار بود یک شب بریم قم زیارت با مامانامون 

گفتن که خودم شام درست میکنم میارم تعارف نکردن بریم رستوران و اینا 

ولی الان که دوساله ازدواج کردم بی نهایت دست و دل بازن هم همسرم هم مادرشوهرم 

خدای مهربونم کمکم کن بزودی مادربشم ❤️خدای بزرگم منو زودی به آرزوهام برسون 🙏 مااااچ
2728
اره ولی اینکه راجب مهریه اینجور گفت عندالاستطاعیه و  یا واس ی ربع سکه همش میگف ضرر کردم  م ...

این که گفته عندالاستطاعیه اصلا قبول نکنااا بعدم یه چیزی خواهرانه بهت میگم بیشتر از این که روی تعداد سکه مانور بدی برای مهریه چیزای عینی بگیر مثلا اگه خونه داره یا اگر زمین داره اینا رو نمیشه پیچوند ولی سکه رو همه جوره میپیچونن

اره  مثلا  میگه من اصلا با رفیقام بیرون نمیرم اخرین بار یادش نیس کی رستوران رفته فقط چند ر ...

اتفاقا خوبه رفیق باز نیس دوس داری رفیق باز باشه هی اینور اونور برن تللی یللی😅 

تو یه موقعیتی قرارش بده که پیشنهاد پول یا خرید یه چیزی رو ببین بهت میده یا نه مثلا بگو فلان چیز نیارمه ولی نمیتونم برم بیرون 

2738

بنظر من خسیس نیست میخواد مفت و مجانی زن بگیره خیلیییی زرنگه

اونم عندالاستطاعه هست درستش

اوناییکه خسیسن من دیدم اینجا هزار تا اصلا گل و شیزیتی نخریدن ایشون خریده ولی نخواسته خرج کنه

من بودم بی تعارف بهم میزدم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم بیشتر باهاش در ارتباط باش تا بشناسیش

ان شاء الله که هرچی خیره همون برات پیش بیاد

بنظر من خسیس نیست میخواد مفت و مجانی زن بگیره خیلیییی زرنگه اونم عندالاستطاعه هست درستش اونا ...

منم همش دوس دارم بهم بزنم میگم فعلا دوجلسه هست بایدبیشتر بشناسم و حتی واس مهریه من قبول نکردم کوتاه اومد و دیگ حرف نزد  هنوز مرددم و باید مطمعن بشم و خیلی زودتر دوس دارم متوجه شم 

خب عزیزم جلسه اول شیرینی نمیگیرین که شیرین برا جلسه ی آخره که دهنشونو شیرین کنن ورگرنه جلسه های اول ...

والا ما همیشه که خواستگار میاد همون جلسه اول گل و شیرینی میارن

بخند، همین  

عزیزم میخواد مفت زن بگیره بنظر من بیشتر دقت کن من حس خوبی ندارم بهش

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بدون عروسی با ۱۴ سکه عندالمطالبه بری تو زندگی   حتما جهیزیه هم میخواد  این آقا قراره چکار کنه   تو رو خدا به هر قیمتی ازدواج نکنید  شناسنامتونو با اسم هر بی ارزشی پر نکنید 

2706