2410
2553
عنوان

خاستگارم ی حرفایی زد منو به شک انداخت و مرددم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وااای نصف شب مردم از خنده😂

😂😂

همیشه به خنده گلم 💚🌹

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
بله انگار خسیسه واقتصادی.. امتحانش کن😅یکی دوبار اللحساب ازش یه چیز گرون بخواه.. حالا خیلیم گرون نه. ...

اره باید بیشتر بشناسمش اتفاقا ی بار مستقیم گفتم گوشیت میخام دوتا داره گفت پست کنم برات جدی میگم ولی نمیدونم تعارف میکرد یانه و اگه قبول میکردم چی میگفت و چی انجام میداد  وای من ی درصد مطمعن شم تمومش میکنم ی درصد تحمل شخص خسیس ندارم. 

نه ولی اگ کسی بگه عروسی نگیریم و فقط در حد آتلیه و لباس عروس باشه و یه شامم ندیم تو عروسی به نظرم خس ...

اخه عشقم به من اینجوری گفت حس کردم خسیسه چون روابطمون با حد و مرز بوده و زیاد بیرون نرفتیم نمیدونم چجوریه تو این مورد

الان شرایط سخت شده 

یه ازدواج معمولی بدون مجلس کللللی خرج داره از طرفی حقوق ها پایینه 

شما باید با توجه به درآمدی که داره بسنجی که خسیسه یا نه 

یه موقع طرف پول داره اما سفت چسبیده این میشه خسیس 

2714
اخه عشقم به من اینجوری گفت حس کردم خسیسه چون روابطمون با حد و مرز بوده و زیاد بیرون نرفتیم نمیدونم چ ...

نه فک نکنم چون با این وضع اقتصادی واقعا پسرا گناه دارن باید تا یه حدی درکشون کرد

الان شرایط سخت شده  یه ازدواج معمولی بدون مجلس کللللی خرج داره از طرفی حقوق ها پایینه  ش ...

اره ولی اینکه راجب مهریه اینجور گفت عندالاستطاعیه و  یا واس ی ربع سکه همش میگف ضرر کردم  منو ب شک انداخت 

گل بدون شیرینی گرفته بود جلسه اول؟؟؟ خب راستش یه کم مشکوک به خساست هست بیشتر بسنجش

خب عزیزم جلسه اول شیرینی نمیگیرین که شیرین برا جلسه ی آخره که دهنشونو شیرین کنن ورگرنه جلسه های اول که بیشتر برا آشناییه گل میخرن

2706